Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slavia - Slovan 1:0

13.4. 2008
25. kolo
Stadion Evžena Rošického, Strahov

Fotbal:
Oboustranně opatrný fotbal s územní převahou domácích příliš nenadchl. Slavistům se v 67. minutě podařilo po poněkud nepřehledné situaci Šenkeříkem dostat do vedení. Nedlouho na to se Šenkeříkovi nepodařilo proměnit pokutový kop, ale ani to nám k bodům nepomohlo...

Sestavy:
Slavia:
Vorel - Dřížďal, Suchý, Brabec, Hubáček - Černý, Tavares, Abraham, Pudil - Blažek (74. Švento), Střihavka (16. Šenkeřík - 81. Latka)
Slovan
Zlámal - Polák (80. Smetana), Holeňák, Košťál, Janů - Dočkal, Dort (59. Radzinevičius), Bílek, Frejlach, Papoušek (76. Hudson) - Kerič

Diváci:
Na stadionu oficiálně 5751 diváků.
Domácí sektor: aktivních lidí kolem 500, možná o něco víc.
V sektoru hostí cca 140...

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Nápis "Pomáhat a chránit" v zeleném provedení doplnil otazník na menší plachtě, která putovala sektorem, nakonec byla roztrhána a nahradila ji kartoniáda s červeným vykřičníkem na bílém podkladu s červenobílý nápis: "Buzerovat a mlátit". V druhé půli nápis: "Na každého jednou dojde, i na tebe Saivere!"
Hosté:
Na začátku utkání jsme vytáhli plachtu se známým motivem: Rukou mávající zpoza vězeňských mříží s vlaječkou na níž jsme umístili nápis: "Dopředu odsouzen" - plachta doplněna o nápisy: "Jsme fanoušci, ne zločinci!" "Taky nás zaházíte rozbuškama?!" v částečné reakci na dění na Strahově před čtrnácti dny a na následnou mediální hysterii. Nešlo ale o jediný důvod. Na konci zápasu jsme malůvku vytáhli znovu, tentokrát ale s jiným nápisem: "Štochle, netíží tě svědomí?" Toto choreo bylo určeno fízlovi, který svým křivým svědectvím přispěl k odsouzení jednoho nevinného člověka. Utkání nebylo vybráno náhodou - celý "incident" se odehrál před čtyřmi lety právě na Strahově. Díky "rychlosti" českých soudů se tuto neděli jednalo o první zápas, který jsme od vynesení rozsudku na Strahově odehráli. Obě akce odrážely především náš skupinový názor a nemusí se shodovat s názorem každého jednotlivce v našem sektoru.

Support:
Domácí:
Solidní support. Ačkoliv, jestli už dané melodie někdo v Česku zpívá, s tím si zjevně slávisti hlavu moc nelámou... Takže bylo k slyšení i několik "nových" popěvků, které u nás už rok až dva "jedou"...
Hosté:
Support za vyrovnaného stavu průměrný až mírně nadprůměrný. I vzhledem k tomu, že Slovanu v lize už o moc nejde, to není tak zlé zjištění. Po vstřeleném gólu už to bylo horší. Po poločase jsme do vzduchu vyházeli asi dvacet kilo papírků. Vlajky: Forza Slovan, Supras Unisono, D.B.S. Liberec, Supras Core, CL Pivosi, Slovan fans Praha, Turnov supporters.

Komentář:
Domácí klub čekala disciplinárka, a tak se dala čekat přísnější bezpečnostní opatření. Vše nakonec proběhlo celkem v poklidu. Pořadatelé nejprve chtěli vidět obsah všech nápisů, ale hned po prvním (který při rozbalování vzhůru nohama a následném včasném balení snad ani nemohli stihnout přečíst) je to přešlo. S ostatními věcmi nebyl problém. Na otázku tiskového mluvčího Slavie, který spolu s tím naším přišel před zápasem k našemu sektoru, zda nebudeme házet pyrotechnikou, nešlo odpovědět jinak než úsměvem. Zvlášť když jsme všechny zásoby spotřebovali den předtím na mnohem důležitějším zápase. :-)
Sbírka vynesla slušných 1883 Kč, všem díky! Něco na tom neodbytném vymahačovi bude :-)

Více se dočtete v Unisonu č. 8!

Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE


Autor : S.CORE, čtené 1328x
Pondělí, 14. Dubna 2008

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1696 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL