Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Do Příbrami všichni v modrém!

Na ligový výjezd do Příbrami vyhlašujeme s předstihem "speciální" akci, jejíž smysl se snažíme vysvětlit v tomto článku. Právě v Příbrami by se mělo hrát poprvé v modrém...

Proč?
Tato akce se nebude při výjezdu do Příbrami konat náhodou, ale má svůj zvláštní důvod. Zápas v Příbrami bude první soutěžní zápas po více než dvou letech, v němž naši hráči nastoupí v tradičních modrých dresech. Naposledy jsme v nich hráli 10.5.2006, tedy přesně 844 dnů před naším letošním zápase v Příbrami.

O co nejde?
Naše akce má tedy trochu jiný smysl než většina podobných akcí, o něž se v poslední době na evropských i českých (nejen) fotbalových stadionech pokoušel kdekdo. Samozřejmě víme, že při našem předpokládaném počtu v Příbrami naše iniciativa rozhodně nezanechá nějaký "impozantní" dojem, jako třeba nedávno fans FCB ve Zlíně. O to nám totiž ani nejde a kdyby šlo, vybereme si pro to jiný zápas.
Stejně tak naše akce nemá žádný komerční záměr a nejde o produkt žádného marketingového oddělení. Nebudeme v bílých tričkách polepených logy sponzorů podporovat náš tým hrající v úplně jiné barevné kombinaci (ještě k tomu proti bílým soupeřům), jako to bylo při loňském play off libereckého exStadionu.

O co jde?
Nejde o efekt, jde o gesto! Jde nám především o to, symbolicky vyjádřit radost nad návratem k barvě venkovních dresů, která nevychází z přání sponzora, ale z klubových tradic - navíc jde o barvu, která se z našich dresů v posledních sezónách vlastně vytratila téměř úplně, protože doma hrajeme teď výhradně v bílém, i když tomu tak ne vždy bylo. Teď tedy budeme hrát venku v modrém (stejně jako naposledy v mistrovské sezoně 2005/06), ale nikdo neví, jak dlouho to tak zůstane.
Záveň také tímto "pozitivním" způsobem chceme vyjádřit, že aktivním fanouškům Slovanu na klubových tradicích, a tedy i klubových barvách, záleží a rozhodně nám nejsou lhostejné! Víme, že příliš neovlivníme, jaké budou barvy našeho příštího sponzora, nebo jaké barvy bude náš dodavatel dresů považovat za módní. Chceme ale dát jasný signál, že pro nejvěrnější fanoušky bude Slovan navždy modrobílý, stejně jako je tomu už padesát let.

Provedení
Budeme se snažit (a je to i na vás), aby všichni, kdo do Příbrami za Slovanem vyrazí, dopředu věděli, že z výše uvedených důvodů bychom chtěli, aby v našem sektoru všichni byli v modrém (ať už v modrém dresu, tričku, mikině nebo čemkoliv jiném). Nikoho ale nebudeme do modré barvy nutit, vyhánět ho ze sektoru nebo mu snad v autobuse přemalovávat oblečení na modro... :-) Je na tobě, jestli i ty chceš ukázat, že ti klubové tradice nejsou lhostejné. Pokud snad jsou, je to tvoje věc a tvůj přístup.
Tentokrát nebudeme naši vášeň pro modrou a bílou dávat najevo jen v našich choreografiích, na jejichž vymýšlení a přípravě se podílí jen omezený okruh jedinců, ale každý sám za sebe prostřednictvím svého modrého oblečení.

Vzhůru do modrobílé budoucnosti!

P.S.: Vzhledem k okolnostem musela být celá akce pojata jinak. Vše se dočtete v novém textu (30. 8. 2008).


Autor : S.CORE, čtené 1770x
Středa, 30. Července 2008

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL