Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Unisono č. 12 - Úvodník

Květen 2009.

"Prší a venku se setmělo, tato noc nebude krátká!"

Zítra se má tisknout, práce na tomto vydání Unisona už je skoro u konce, slunce už dávno zapadlo, přesto je potřeba ještě něco dodělat. Co? Tenhle úvodník! Těžko říct, proč se úvodník snad už podvanácté píše až nakonec. Asi to už bude taková naše malá tradice. Ale co už...

Tohle vydání má už skoro tři týdny zpoždění a není třeba tajit, že tentokrát byl fakt celkem problém, dát dohromady všechny potřebné a zamýšlené materiály. Zkrátka buďto lidi neměli vůli obtěžovat se s výjezdy, choreografiemi, natož s přípravou článků pro tento "magazin aktivních fanoušků Slovanu", nebo by ta chuť i vůle byla, ale času se jaksi nedostávalo. Ale dost breků, těch si ještě užijeme od všech týmů, které v ligové tabulce po třicátém kole skončí za Slovanem. Zkrátka sorry za to zpoždění!

A teď už k obsahu: Popisy, choreofond a kalendárium (včetně herního plánu předkol evropských pohárů) netřeba zmiňovat, stejně jako dokončení článku z minulého čísla o historii dresů, v nichž už šestnáct sezón nastupují liberečtí fotbalisté k prvoligovým zápasům. Samozřejmě se i tentokrát podíváme za hranice, nebude to ale moc daleko, protože všechny tři zahraniční články se věnují německým stadionům a německým fanouškům. Minule to byla hlavně Francie, tentokrát jsme tedy zavítali k našim západním sousedům, a to nejen při jednom groundhoppingovém výletu do hlavního města Německa. "Jak to vidí" sami němečtí ultras, se můžete dozvědět díky překladu interview, v němž na otázky odpovídalo šest lídrů šesti německých ultraskupin a určitě se toho o nich nedozvíte málo. Kdyby vám snad ani to nestačilo, pročtěte si ještě článek z pera jednoho z německých "expertů" na fanouškovskou problematiku, který ale narozdíl od těch českých je celkem "v obraze". Nebojte, nezapomněli jsme ani na tradiční hráčské interview, k němuž byl tentokrát přizván Bořek Dočkal. Tak snad vám těch čtyřicet zaplněných stránek vystačí až do té doby, než nám začne další (věřme že pohárová a úspěšná) sezóna!

Slovan forever!
Slovan per sempre!
Slovan für immer!
Na zawsze Slovan!

P.S.: Součástí tohoto vydání je i CD s kompletním videem pochodu na derby!


Autor : UNISONO, čtené 1128x
Pátek, 15. Května 2009

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1696 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL