Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Mladá Boleslav 3:0

28.11. 2009
16. kolo
U Nisy


Fotbal:
Jak už to v posledních sezónách bývá, tak si jeden z celků vytrpěl porážku rozdílem třídy. Tentokráte to padlo na boleslavské. Probudili se střelci Nezmar s Keričem, bohužel až v posledním podzimním zápase. Branky: Nezmar, Kerič, Bosančič.

Sestavy:
Slovan:
Zich - Gebre Selassie, Polák, Dejmek, Janů (46. Bosančič) - Frejlach (61. Purič), Papoušek, Vácha, Vulin - Kerič (87. Holeňák), Nezmar

Mladá Boleslav:
Miller - Kalina, Procházka, Rolko, Kúdela (41. Djalovič, 62. Opiela) - Mendy, Sylvestre, Rajnoch, Poláček - Táborský (46. Chramosta), Kulič

Diváci:
Oficiálně 3929 diváků
V sektoru domácích něco málo přes 200 osob.
Boleslavských dorazilo kolem 150ti.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Na začátku utkání prezentována akce s mottem "Vítězství je v srdcích, ne v hlavách!". Nápis v tomto znění doplnila modrá a bílá srdce v různých velikostech a tři ruce znázorňující známé gesto symbolizující vítězství.

Na začátku druhého poločasu roztažen nápis "P. Jirouš zaslouží poděkování" jako reakce na to, že byl odejit z funkce vedoucího mužstva.

Hosté:
Na začátku byla nepříliš dobře roztažena plachta s nápisem, který byl aspoň pro mě nečitelný. Přidávám tedy popis chorea z webu www.ffmb.cz: "V 5. minutě roztahujeme choreo s nápisy "Pokračujte v tradici : I dnes ulupte body od Nisy !" , a pod nápisy obrázek lva s páskou před oči, pod kterým byl vypáčený trezor uvnitř s velkým pytlem s trojkou , a malý pytel s jedničkou. Čísla měla symbolizovat body." Hosté pak ještě roztáhli sektorovku a dvakrát malinko zadýmili.

Support:
Domácí:
Průměrný první poločas se s rostoucím skóre na straně domácích zlepšoval a zdálo se, že si lidé opět po delší době užívají výhry i supportu. Vlajky: Core, Pralinky, Rumburk.
Hosté:
V prvním poločase byli občas slyšet až k nám, jinak nemůžu sloužit.

Komentář:
U tohoto zápasu by bylo možné dokonce mluvit o třech sektorech, kdy mimo domácího kotle a sektoru hostí postávalo na východní tribuně asi 40 "sportovně" založených osob, fandění se věnovali jen sporadicky, ale vzhledem k tomu, že se radovali z gólů Slovanu, bylo jasné, že něco s Libercem společného mají. Naše úvodní choreo si tentokráte vzali hráči k srdci a nasázeli Boleslavi krásné tři kousky. Co víc si můžem přát. Proběhla klasická děkovačka, na kterou přišel i hlavní trenér Petřík a trenér brankářů Veselý, což bych osobně bral jako signál, že těmto trenérům nejsou fanoušci lhostejní a váží si naší podpory. Tento zápas byl poslední příležitostí, kdy se ve funkci objevil Pavel Jirouš, který si za svojí dlouholetou práci pro Slovan poděkování určitě zaslouží. Zápas s Boleslaví udělal pěknou tečku za podzimem, z kterého hlava bolí a jak bylo uvedeno v zápasovém bulletinu "Jaro moudřejší podzimu". Tak snad to tak dopadne. Všem přeji příjemnou zimní pauzu a na jaře opět na Slovanu.

Více se dočtete v Unisonu č.15, které by mělo vyjít na první jarní zápas.

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Matosz, čtené 1352x
Neděle, 29. Listopadu 2009

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL