24. 7. 2010
2.kolo
U Nisy

Fotbal:
Po zaváhání zezačátku utkání, které náš tým nedokázal smazat, jsme podlehli Plzni 2:3, přičemž třetí branku jsme obdželi poté, co hosté naprosto ignorovali zranění našeho hráče na míči i to, že ostatní přestali hrát a v pohodě skórovali.

Sestavy:
Slovan:
Bičík - Gebre Selassie, Holeňák, Dejmek, Fleišman (65. Liška) - Bosančić (79. Vojta), Štajner, Vácha, Vulin (46. Papoušek) - Nezmar, Kerić
Plzeň:
Krbeček - Rajtoral, Navrátil, Bystroň, Limberský - Petržela, Horváth (89. Hájovský), Rada, Kolář (86. Rýdel), Jiráček (80. Střihavka) - Rezek

Domácí:
V tomto zápase bylo choreo věnováno navrátilci v našich barvách Jiřímu Štajnerovi, které jsme pojali formou křížovky, která ze slov Štědře Talentovaný Atlet Jiří Nudu Efektně Rozptýlí vytvořila tajenku (ŠTAJNER). Byla doplněna o nápis na plotě "Tajenka této sezony" a o nápisy na severu "Česká liga nuda je, když tu Štajny nehraje..." viz fotogalerie;) Choreo částečně navazovalo na vstupní choreo do loňské sezony (Statistika nuda je...).

Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Za vlajkami Supras Unisono, Supras Core, No al calcio moderno, která tentokrát kvůli reklamám visela netradičně vedle vlajky Forza Slovan, a dále za vlajkou Rumový Pralinky a Slovan Fans Rumburk byl support v prvním poločase na průměrné domácí úrovni a to i za nepříznivého stavu, na začátku druhé půle se úroveň supportu nezvykle stoupla a dá se označit za nadprůměrnou, ke konci utkání už křičel celý stadion, opět se potvrdilo, že nejlepší rozeřvávač je špatný rozhodčí a drzý soupeř a přestože ke konci utkání šla úroveň zase o něco dolů, dá se celkově emotivní zápas po akustické stránce označit za povedený.