Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Jablonec 3:0 (2013/14)

21. 3. 2014
21. kolo
U Nisy


Fotbal:
Hned zezačátku po Frýdkově autu a Luckassenově vyhraném souboji mohl zblízka hlavou otevřít skóre Rybalka a nezaváhal. Naši fotbalisti pak nechali hosty hrát, ti ale nijak zvlášť nehrozili. Když po poločase přidal druhou branku po Jarolímově centru hlavou nadaný tanečník Luckassen, vzalo to zelenobílým definitivně vítr z plachet. Tříbrankový příděl nakonec z penalty za ruku, kterou správně odpískal jablonecký rozhodčí Bílek, završil exjablonecký Jarolím. Ani napodvacáté to tak Peltovým hochům U Nisy nevyšlo a ligová derby bilance na našem stadionu byla z pohledu Slovanu vylepšena na 15 výher, 5 remíz a 0 proher. Zkrátka a dobře: Vítěz derby Slovan Liberec!

Sestavy:
Slovan:
Hroššo - Coufal, Kováč, Pimpara, Frýdek - Pavelka (41. Budnik), Jarolím (87. Šural), Rybalka (72. Obročník), Sackey, Kolár - Luckassen
Jablonec:
Valeš - Jablonský, Kysela (83. Rossi), Štochl, Eliáš - Čížek (67. Okleštěk), Novák (46. Třešňák), Kubista, Loučka, Kopic - Fantiš

Diváci:
Oficiální návštěva 4888 diváků.
V kotli dle fotek cca. 240 hlav. Vlajky: Supras Unisono, Supporters Ultras, D.B.S., Core, RPL, Turnov, Hrádek, DěBS, Mário.
V sektoru hostů na jejich poměry solidních 110-120 kusů. Kromě několika jabloneckých a jedné mostecké vlajky i jedna malá ukrajinská.


Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Už při rozvičce byl v kotli roztažen nápis "ZNIČTE JE!", který se střídal s alternativní verzí "ZNIČTE SE!". Nápis krátce před rozcvičkou připravovala mladší část našeho tifoteamu.Při nástupu byla prezentována akce ve stylu jedněch celosvětově známých postaviček. V dolní části sektoru byl k vidění nápis LET'S GO SLOVAN, přičemž styl písma i barevné provedení byly přizpůsobeny pointě. Uprostřed sektoru se pak objevila jedenáctka našich fotbalistů v životní velikosti, v aktuálních dresech i s čísly. Tohle barevně pestré choreo pak doplňovaly už jen bílé kartony nahoře za fotbalisty. Organizačně tentokrát vše klaplo bez problémů a akci lze považovat za vydařenou.Hosté:
V druhém poločase jsme v sektoru hostů zaznamenali zelené a stříbrné fólie, místo nějaké pointy doplněné jen o pyro.

Support:
Domácí:
I když je pořád velký prostor ke zlepšování a občas byly i horší pasáže, tak zapojení lidí v našem kotli a celková hlasitost byly při derby aspoň o něco lepší než obvykle, oba rozeřvávači i bubeník odvedli dobrou práci. Čas od času se opět dařilo zapojovat i tribuny. Ve druhém poločase se spontánně častěji objevovaly i nějaké vzkazy k hostům a hlavně jejich šéfovi, přičemž jsme byli hlasatelem (nejspíš na delegátův pokyn) opakovaně upozorňováni, ať fandíme "slušně", a to i při naprosto slušném pokřiku "Pelta ven!". Vedlo to ale jen k zesílení (nejen) tohoto pokřiku, k němuž se pak přidávalo i čím dál víc tribuňáků.
Hosté:
Dle informací z hlavní tribuny se celkem snažili fandit, vzhledem k polovičnímu počtu se nám ale co do hlasitosti většinou nemohli rovnat. Repertoár hodnotit nemůžeme.

Komentář:
Účast v kotli při rozcvičce se vyšplhala asi na padesátku, a to jak díky lidem z našeho okruhu, tak hlavně díky D.B.S. a RPL. Příště by se ale mohli a měli přidat i další, aby to mělo větší grády. Přesto naši účast, transparent i fandění hráči Slovanu určitě zaznamenali a už při rozcvičce nám přišli pod kotel zatleskat. Motivační charakter akce evidentně měl svůj efekt a výkon našeho týmu nebyl tak bezkrevný jako v posledních zápasech.
Kdo se pozorně zadívá na naše le(t's)go choreo, možná mu tam bude nějaký hráč chybět nebo naopak přebývat. Je to samozřejmě věc názoru, každopádně nemělo jít o sestavu pro tenhle konkrétní zápas, ale spíš o ideální sestavu do budoucna. Nechyběl tam ale ani jeden ze tří střelců, ačkoliv u toho posledního to bylo dlouho nejisté a při přípravě se o něm vzhledem k jeho minulosti vedly debaty... :-) Rádi jsme taky podpořili momentálně zraněného Jirku Fleišmana a o nové smlouvě stále vyjednávajícího Přemka Kováře!
Co se týče grafického provedení, samozřejmě bychom si uměli vyhrát i s detaily včetně značky výrobce a dalších reklam, ale je proti našemu přesvědčení dělat při našich akcích vědomě nějaké firmě reklamu, pokud to tedy není jen využití nějakého všeobecně známého sloganu nebo motivu, na kterém je postavena pointa celé akce, jako tentokrát.
Shrekovy návštěvy v našem sektoru většinu lidí pobavily. Jestli ale té pozornosti směrem k Peltovi a jeho klubu z předměstí bylo akorát nebo snad až příliš, na to ať si každý odpoví sám. V každém případě by bylo fajn, kdyby stejně hlasité byly i běžné pokřiky a chorály...
Při děkovačce byl v rohu ještě spontánně roztažen nápis, který tam zůstal ležet ještě ze zápasu s Boleslaví, jelikož se v danou chvíli celkem hodil: takhle je to správně :-)

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : S.CORE, čtené 695x
Úterý, 25. Března 2014

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1714 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL