Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Baník  3:2 (2013/14)

5. 4. 2014
23.kolo
U Nisy


Fotbal:
Slovan při snaze odčinit debakl z minulého kola narazil na Baník tradičně bojující o udržení. Několik změn v sestavě našich borců se ukázalo být jako správná volba, například po delší době chytající Kovář se odvděčil gólovou asistencí hned ve 3. minutě. Druhý gól přidal po signálu ze standardky (!) Šural. Následovalo několik dalších šancí na obou stranách, při kterých domácí trefovali brankáře hostů a hosté zas brankovou konstrukci, popřípadě prováděli cvičení "jak netrefit z metru branku". Cvičení pokazil až Kukec na konci poločasu. V druhé půli se ještě jednou trefil Pavelka, o pár minut později Baník opět snížil. Před koncem zápasu se už na Jarolíma nemohl dívat jeden z obránců Baníku, a tak šel do kabin dřív.

Sestavy:
Slovan:
Kovář - Coufal, Pimpara, Sackey, Frýdek - Šural (59. Kolár), Rybalka, Jarolím (90. Rajnoch), Obročník, Pavelka - Luckassen (85. Budnik)
Rosice:
Pavlenka - Vengřinek, Frydrych, Baránek, Sukup - Štěpán, Foltýn (77.Holzer), Greguš, Kukec - Krmenčík, Škutka (46. Svěrkoš)

Diváci:
4444 diváků.
V kotli cca. 190-200 lidí
Hostí dle jejich webu 252.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Od rozcvičky až do konce zápasu visel v rohu nápis "Omluva? Vsazena na výhru".Na začátku zápasu byl ještě roztažen nápis "Rekord 0:6 nejlíp odčiníte rekordem ( 4:0, 5:1, 6:2)!", který reagoval na rekordní šestigólovou prohru v minulém kole v Plzni, zatímco doma Slovan ještě nikdy nevyhrál o víc než čtyři branky...
Hosté:
V klínu visel od druhého poločasu nápis "Sektor: Rodiny s dětmi".

Support:
Domácí:
O něco menší počet domácích fanatiků než obyčejně nahradila dobrá nálada v kotli. Fandilo se celkem vytrvale s obvyklým zapojením, chorál dne "Slovan v srdci mějte" se několikrát prokázal jako gólový, bohužel nejen na naši stranu. Tak jako tak hezky zněl naším stadionem a o to šlo. Support nebyl ničím jiným zvláštní, prostě standardní v dobré náladě.

Hosté:
Většina z 252 hostů vyplňuje část sektoru za brankou a tvoří kompaktní aktivní skupinu, která více či méně hlasitě fandí celý zápas, zejména chorály.

Komentář:
Ostravská zvěř se pravděpodobně vyřádila někde doma, jinak si nedovedu vysvětlit nepřítomnost výtžností a jiné sodomie ve městě či na stadionu. Hostům prý nebyly povoleny ani větší vlajky, takže vlajkonoši domácí protentokrát zůstali Supras Unisono. Osobně mě zaujala červená třetí (nebo snad druhá?) sada dresů Baníku, několikrát jsem si je spetl se Zbrojovkou. To jako fakt. Po zápase jsem se dočetl, že prý sudí zas nebyl nic moc, že byl k Baníku shovívavý a trochu nás řezal. Další den podal Baník protest, že prý rozhodčí hrubě ovlivnil zápas ve prospěch Liberce. Jsem z toho jelen.
O pozápasovou zábavu se starala nejprve diskuse o využití druhého kola evropských dotací (z operačního programu "nepovedené výjezdy"), na které se zástupci kotle dohodli, že se dohodnou. V prvním kole bylo ještě před zápasem rozhodnuto o zhodnocení finančních prostředků v podílových fondech, o čemž byl investor informován přímo na stadionu. Víc k celé "kauze" např. ZDE.
Poté následovala filosofická rozprava s hráči (Kováč, Pavelka, Fleišman) na téma: "Kapitán? Být, či nebýt? To je, oč tu běží!" V této hluboké diskusi se nejvíce plodným z nás ukázal pan D., kterému zpětně děkujeme za jeho hodnotné příspěvky.

Mnohem více se dočtete v mega-zinu Unisono č. kdovíkolik.

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : FiFi, čtené 608x
Středa, 9. Dubna 2014

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL