Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Choreografie jaro 2014

Před startem další ligové i pohárové sezóny přinášíme souhrn jarních akcí našeho tifoteamu, který se stará o produkci choreografií v našem kotli. Jaká chorea jsme při jarním ligových zápasech na stadionu U Nisy předvedli?

Při prvním jarním domácím ligovém zápase s Mladou Boleslaví došlo k prezentaci dvou plachet, která navazovala na ne úplně povedenou tifoakci z domácího pohárového utkání s Alkmaarem. Přímo v kotli byly roztaženy právě ty dvě plachty, které byly pár dnů předtím omylem prohozeny, tentokrát to však bylo ve správném pořadí. První na cháčku - s detailně vyvedenou siluetou našeho stadionu a písmenem U, v klínu kotle pak druhá plachta s nápisem "NISY". Tentokrát tedy ve správné pořadí. Vše doplňoval nápis: "TAKHLE JE TO SPRÁVNĚ :-)".Na plachtě vytažené ke stropu stadionu před zápasem s Brnem byla zobrazená váha, kde fotbalista převáží hokejistu. Vše doplněné nápisem "víc než hokej" a modrobílými pásy. Tento slogan byl záměrně ve stylu sloganu tygří reklamní kampaně. My jsme mu dali trochu jiný smysl. Tahle akce byla aktuální z toho důvodu, že se v ten den v Liberci hrál přibližně ve stejný čas jak fotbal, tak hokej.Při domácím derby s Jabloncem byla prezentována akce ve stylu jedněch celosvětově známých postaviček. V dolní části sektoru byl k vidění nápis LET'S GO SLOVAN, přičemž styl písma i barevné provedení byly přizpůsobeny pointě. Uprostřed sektoru se pak objevila jedenáctka našich fotbalistů v životní velikosti, v aktuálních dresech i s čísly. Tohle barevně pestré choreo pak doplňovaly už jen bílé kartony nahoře za fotbalisty.Při zápase proti Baníku se v kotli prezentovaly jen transparenty. Od rozcvičky až do konce zápasu visel v rohu nápis "Omluva? Vsazena na výhru". Na začátku zápasu byl ještě roztažen nápis "Rekord 0:6 nejlíp odčiníte rekordem ( 4:0, 5:1, 6:2)!", který reagoval na rekordní šestigólovou prohru v minulém kole v Plzni, zatímco doma Slovan ještě nikdy nevyhrál o víc než čtyři branky...

I během následující domácího duelu se Slováckem visel v kotli jeden vzkaz už při rozcvičce (a pak i během zápasu):
1000 MUSÍ PADNOUT UŽ DNES.
Slovan měl totiž před tímhle zápasem na kontě už 998 bodů v nejvyšší české soutěži a jako teprve třetí klub (a první mimopražský) měl možnost překonat tisícovku. Kromě toho ale bylo na tento zápas připraveno choreo o třech fázích se "supr" vyladěnou pointou. Nejdřív byla krom modrých pásů vidět jen roztažená vlajka SUPPORTERS ULTRAS a v dolní části motto:
ROVNÁ SE "3K": KLUBISMUS, KREATIVITA, KOHEZE.Potom byl ke stropu vytažen hlavní "3D" nápis MENTALITA SUPRA, za nímž byly vidět jen kraje zmiňované vlajky: SUP---RAS.Ve spodní části se nakonec ještě změnily nápisy na:
NEROVNÁ SE "3P": POZÉRSTVÍ, PLAGIÁTORSTVÍ, PODRAZÁCTVÍ.Na konci zápasu v kotli na oslavu překonané magické mety nejdřív začmoudila "Aladinova lampa"...... a vzápětí se spolu s ní "rozsvítil" i nápis POHÁDKY 1000 a 1 BODU doplněný o hvězdnou noční oblohu s půlměsícem.Na Východní tribuně bylo při nástupu hráčů do zápasu s Teplicemi prezentováno choreo o celkovém rozměru 57 x 9 m. Pro klíčovou bitvu o účast v evropských pohárech měl naše fotbalisty namotivovat vzkaz "ODEHRAJTE DNES FOTBALOVÝ KONCERT!" s notami na jedné straně a fotbalovým míčem na druhé. Na igelitové plachtě vytažené ke stropu pak pointu celého chorea dotvářela standardní klavírová klaviatura, tzn. 52 bílých a 36 černých kláves.Na konci zápasu pak byla v rohu roztažena plachta s pralinkovským "výročním" choreem, kde se objevil znak RPL umístěný uprostřed mezi modrým a bílým pruhem. Nad ním bylo motto "NA PRALINKY NIKDO NEMÁ" a pod ním jeho dokončení "UŽ 5,8 LET". Tahle delší dobu odkládaná akce byla původně plánována k pětiletému výročí, ale nakonec na ni z různých důvodů došlo až teď. Pointa byla inspirována reklamním sloganem jedné firmy, viz např. zde.Pod plachtou ale bylo během chvilky ještě přichystáno překvapení, a poté, co se spodní část plachty vytáhla nahoru, se tam ještě objevil prosvícený nápis s logem Pralinek.Při ligové derniéře sestupující Sigmy na stadionu U Nisy byla v rohovém sektoru po celou dobu vytažená plachta se třemi přeškrtnutými malůvkami Shreka, STBáka a švába ve sprše. Pod spodním nápisem "FAČR: VŠICHNI VEN!" lehce prosvítala jména PELTA, BERBR a DÁŠA, která jen dovysvětlovala, koho měly znázorňovat jednotlivé obrázky.

Autor : S.CORE, čtené 748x
Sobota, 28. Června 2014

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1714 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL