28. 10. 2014
osmifinále poháru
U Nisy

Fotbal:
Jediná možnost, jak se dostat do Evropy v této sezoně je už asi jen pohár, byť je liga docela vyrovnaná. Vzhledem k výkonům v lize si mohli naši hráči spravit chuť a pokusit se nakopnout proti druholigovému Znojmu, také se tak stalo a skoro v plné sestavě přejeli exligový tým 6:0. V sedmé minutě načal soupeře Šural, v patnácté se trefil Frýdek, který přidal svůj druhý zásah o patnáct minut později. Na 4:0 po chybě brankáře zvyšoval Pavelka. Bůra završil z penalty Fleišman a na konečných 6:0 minutu před koncem první půle upravil svým druhým gólem Šural. Ve druhém poločase se toho už moc nestalo, krom pár střel na obou stranách a tak si naše mužstvo odneslo solidní náskok do odvety.

Sestavy:
Slovan:
Hroššo - Mudra, Pimpara, Pokorný, Fleišman - Obročník, Pavelka (58. Jarolím) - Delarge (64. Hadaščok), Ďubek, Frýdek - Šural (74. Soungole).
Znojmo:
Andrejko - Hříbek, Odehnal, Buchta, Helísek - Stáňa (55. Kirschner), Lacko, Okleštěk - Kovačič (46. Yilmaz), Pázler, Ledecký (79. Hudec).

Diváci:
Na stadion se dostavilo 1 250 diváků.
V domácím kotli vidělo zápas asi 110 lidí. Vlajky: Supras Unisono, D.B.S., RPL a Core.
Hosté nedorazili

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Po celý zápas byl pověšen v sektoru znak klubu. Na začátku zápasu byly odprezentovány nápisy týkající se ujasnění priorit pro zbytek sezony. Nápisy byly dvojjazyčné, nejprve v češtině: "CÍLE PRO ZBYTEK SEZONY: VYHRÁT DERBY! ZACHRÁNIT LIGU! VYHRÁT POHÁR!" Ve druhé fázi se nápisy změnily do slovenštiny: "CIELE PRE ZVYŠOK SEZÓNY: VYHRAŤ DERBY! ZACHRÁNIŤ LIGU! VYHRAŤ POHÁR!"

Hosté:
-

Support:
Domácí:
Fandilo se vzhledem k počtu dobře i díky tomu, že byl sektor zmenšen znakem a aktivnější lidé se posunuli do spodní části sektoru. Ve druhém poločase bylo fandění o trochu horší.