Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Hradec Králové - Slovan 0:0 (2014/15)

9. 11. 2014
14. kolo
Pod lízátky, Malšovice


Fotbal:
V nefalšovaném záchranářském duelu, který přinesl více soubojů a zoufalých akcí než pohledného fotbalu, měli zpočátku navrch spíše toho času beznadějně poslední domácí, také se málem dočkali kýžené branky, když balon poskakoval po brankové čáře a někteří hradečtí fotbalisté již signalizovali, že ji dokonce přešel. I když se Slovan později trochu zlepšil, neznamenalo to ani převahu, natož nějakou útočnou smršť. A tak nepříliš vysoká návštěva přihlížela nepříliš zajímavému, ale naprosto vyrovnanému utkání, které (nečekaně) vyústilo v bezbrankový výsledek.

Sestavy:
Hradec:
Koubek - Holeš, Rolko, Križko, Plašil - Malinský (70. Vaněček), Kotiš (60. Trubač) - Štípek, Halilovič, Černý (81. Chleboun) - Dvořák.
Slovan:
Kolář - Mudra, Pimpara, Karišik, Fleišman - Obročník, Ďubek - Delarge (79. Hadaščok), Jarolím, Kolár - Luckassen (85. Hamuľak)

Diváci:
Oficiální návštěva 2146 diváků.
Domácích za vlajkou Ultras Hradec (dále také Starej Brůna, Kuks, Valdice, Okolo Hradce..) asi osm desítek.
V sektoru hostů celkem čtyři od sebe více či méně oddělené skupinky SC+RPL+okruh / D.B.S. + SFA / CHTX / chuligáni - dohromady celkem asi 85 lidí. Vlajky: RPL, SC08, D.B.S.on tour, R.I.P. Mário, TS, Modrobílí, DěBS a Hrádek.


Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Domácí předvedli docela dobře zpracovanou choreografii, na níž vyobrazili muzikanty v černých čepicích a přidali nápis "Hradečtí votroci vyhrávají po svém". Ve druhé půli vytáhli mávačky.

Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Domácí ve druhé části první půle předvedli na svůj počet poměrně dobrý, vytrvalý a rozmanitý support složený převážně z delších popěvků a chorálů, které se jim docela dařilo držet "naživu". Ve druhé půli přišlo zhoršení a Hradečtí zejména co do frekvence polevili.

Hosté:
Do podpory mužstva se přidávala sotva třetina sektoru, zejména v okolí vlajek SC a RPL + lidi stojící ve vyšších řadách nad nimi. Zbytek sektoru se do fandění zapojoval jen výjimečně. Celkově jedno z nejhorších venkovních vystoupení poslední doby, hlavně v druhém poločase. Neobvyklou záležitostí byla odpovídačka s domácím kotlem "Pelta - ven!", která byla asi nejhlasitějším projevem našeho sektoru při tomto zápase.

Komentář:
Ani Bogas nepomohl Votrokům přiblížit se soupeřům v boji o záchranu a Hradec tak dále zůstává se šestibodovým odstupem poslední. O to smutnější je, že ani jasného kandidáta na sestup nedokážeme porazit (a dokonce ani přehrát). Nejsme na tom tedy o moc lépe. Po čtrnácti kolech 14 bodů (o sedm více než Hradec), 14. místo a jen jednobodový náskok na sestupovou pozici. Tak špatně na tom Slovan v historii ještě nikdy nebyl (i když jsme již po třinácti kolech měli 13 bodů dvakrát, ve čtrnáctém jsme vždy dokázali naplno bodovat, i v tomto tedy současný kádr Slovanu drží nepěkné prvenství).
Složení sektoru hostů bylo tentokrát řekněme atypické. Každá skupinka také měla jiné priority, jiný přístup k fandění (většina nulový) i jiný přístup k "děkovačce". Zatímco SC A RPL po závěrečném hvizdu raději demonstrativně sbalili vlajky a na příchod fotbalistů nečekali, okruh kolem D.B.S. i po tomto utkání hráčům vyjadřoval podporu potleskem. Zbývající dvě skupinky fotbalistům více či méně, slušně i neslušně spílaly. Detaily fandění a motivace k němu zde netřeba rozebírat, ale musím říct, že některým věcem tak trochu nerozumím...

Více se možná dočtete v magazínu Unisono č. 31.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Tessie, čtené 1052x
Pondělí, 17. Listopadu 2014

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1696 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL