Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Kiryat Shmona 2:1 (EL 2015/16)

30. 7. 2015
3. předkolo EL
U Nisy


Fotbal:
První poločas začal opatrným, možná i nervózním vstupem do zápasu. Naši hráči si ale postupně vytvořili několik šancí. Soupeř se snažil často kouskovat hru poleháváním po zemi. Když už to začínalo vypadat, že se o poločase do kabin půjde za smírného stavu, vyslal Hovorka Delarge, který se prodral přes dva hráče, poté si narazil míč o izraelského brankáře a následně jednoduše dorazil míč do prázdné brány. I v druhé půli pokračovat Hovorka v nahrávání, bohužel spíše protihráčům, v 59 min. to naštěstí zůstalo nepotrestáno. V 84. minutě se Slovanu podařilo přidat ještě jednu branku a jít tak do dvoubrankového vedení. Když už jsme měli vidinu dobrého výsledku nadosah, podařilo se v 89. minutě soupeři díky naší nedůrazné obraně skórovat.

Sestavy:
Slovan:
Koubek - Coufal, Hovorka, Švejdík, Bartošák - Sackey, Pavelka - Delarge (86. Fleišman), Šural, Kerbr (53. Shala) - Rabušic (74. Bakoš).

Slovan:
Kirjat Šmona: Halmov - Elkayam, Gutierrez, Kassio, Borcal - Broun, Ostvind (75. Mizrachi), Shukrani (52. Rochet) - Abed, Axebrad (46. Ugwu), Bruno

Diváci:
Oficiálně nahlášeno 5400 diváků.
V domácím sektoru přes 250 lidí. Vlajky: Supras Unisono, Supporters-Ultras, D.B.S., RPL, Core, Tifoteam, DěBS, Turnov, Hrádek, Mário.
Hosté: Menší skupinka s izraelskou vlajkou a šálami na hlavní tribuně.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Evropský zápas si zaslouží velkou akci. Proto tifoteam na tento zápas připravil choreo na Východní tribuně. Akce se skládala ze čtyř modrých plachet (o celkové délce přes 50m) vytažených ke stropu. Na plachtách se nacházelo 24 log zahraničních soupeřů. Byla to loga týmů, které jsme při putování evropskými soutěžemi (ať už to byl Pohár UEFA, Liga mistrů, Pohár Intertoto či Evropská liga) vyřadili, či minimálně v domácích zápasech porazili. Vše doplňovala bilance Slovanu, kterou jsme od roku 2000, kdy jsme se do evropských pohárů dostali poprvé, uhráli:
15 LET - 80 ZÁPASŮ - 35 VÝHER
Pod plachtami na plotě byl doplňující nápis:
TAK BOHATÁ HISTORIE SI ZASLOUŽÍ POKRAČOVÁNÍ!
Hosté:
Bez optické prezentace

Support:
Domácí:
První zápas EL přinesl support na velmi dobré úrovni. Řada chorálů zaznívala s vysokým nasazením. Ačkoliv se našly i slabší chvilky, nebylo jich mnoho. Například: "Je to jedno, kolik nás tu je" už dlouho nezněl u Nisy tak pěkně a dlouho. Zapojení tribun bylo také velmi slušné, dokonce i při odpovídačce s kotlem. Celkově, až na tu návštěvu, atmosféra důstojná evropskému zápasu.

Hosté:
-

Komentář:
Škoda, že na první zápas Slovanu ve čtrnácté pohárové sezóně nedorazilo víc fanoušků. I přes to všechno se kotli podařilo vytvořit velmi dobrou atmosféru, i za občasného zapojení tribun. Choreo akci lze považovat za velmi vydařenou. Taková bilance přece stála za povšimnutí! Velká škoda je, že jsme v posledních minutách zápasu obdrželi branku a mírně si zkomplikovali naši pozici před odvetou. A protože většina z nás se na odvetu bohužel nepodívá, nezbývá věřit, že se na Evropskou ligu u Nisy ještě letos podíváme.

Více se možná dočtete v magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Supra, čtené 499x
Sobota, 1. Srpna 2015

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (971 Hlasů)

Za žádnou cenu!
25%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
19%

Jablonečáci, vítejte!
22%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL