Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Unisono č. 33 - Úvodník

Duben 2016

Celkem třiatřicet a tři během tohoto jara. To je bilance, která naší redakci, a doufáme, že i našim čtenářům, dělá radost. Náš "nejlepší zin nejhorších fans" v roce 2016 nabídl už 112 hustě popsaných stránek (na velikost písmenek si ještě nikdo nestěžoval, tak snad písmo Arial velikosti 8 většině z vás při čtení problémy nedělá), v tomto vydání vám nabízíme dalších šestapadesát stran. Symboličtějších by jistě bylo osmapadesát, ale ty by se při naší ruční výrobě těžko sešívaly... :-)
Co se za ten měsíc od vydání posledního čísla událo? Slovan překvapivě vypadl v poháru, ale ten hec se trenéru Šťastnému hned začal vracet a třeba jim to ještě na jaře vrátíme. Los semifinále dopadl, jak měl, takže naši sousedi stále mohou snít o pohárech, stejně jako my loni. Doufejme, že to na rozdíl od nás nedotáhnou, už jen proto, že tím mohou o poháry nepřímo připravit nás. My musíme ještě zabojovat o třetí flek, ať máme jistotu, že začneme až ve třetím předkole a nemusíme se už v půlce července táhnout, kdo ví kam. Anebo se vám chce zase někam do neznáma? I tomu se dá rozumět. No, uvidíme, jak to dopadne. Z ostatního dění v českém fotbalovém rybníku překvapil konec Damkové (prý se teď chystá do sprchy k Infantinovi) i slávistického prezidenta Šimáněho - zajímavé je, že k tomu došlo krátce po návštěvě jiného prezidenta - toho z Číny, kterého tady kromě českého prezidenta aktivně vítal i ten nový slávistický (Tvrdík). Ale dost už prezidentů a zpátky k Unisonu.
Jak už víte z minulého vydání, velká část obsahu bude navazovat na materiály obsažené v čísle 32. Jsou to hlavně superdlouhé texty o Torcidě Split, jak její historie, tak rozhovor, respektive druhá část obojího - zabírají víc než čtvrtinu stránek a určitě stojí za pročtení. Věříme, že nám jen kvůli tomu nikdo nebude vyčítat, že je tohle vydání moc "pravicové"... Anebo nás za to chválit. :-) Posledním navazujícím textem je pokračování glosy z minulého čísla, tentokrát o interní medializaci externích záležitostí. Až přečtete, tak pochopíte, jak s tím souvisí představení "facebookové" obouručky.
Domácí materiály tvoří ještě popisy ze zbytku podzimu, konkrétně jde o sedm zápasů ze všech tří soutěží, které jsme na podzim hráli. Skoro nikdo jste tam nebyl, tak vás asi nejvíc bude zajímat popis z Bragy a my jsme jako "retro" přidali i popis z autovýjezdu do stejné destinace před devíti lety. Samozřejmě nemůže chybět hodnocení podzimu 2015 - stručné od D.B.S., méně stručné od RPL a tradičně vůbec stručné od S.C., teda až na jednu výjimku. Vše doplňuje účetní uzávěrka třetího a čtvrtého kvartálu minulého roku. I přes rostoucí výdaje jsme neskončili v deficitu.
Kromě Chorvatska se na dalších stránkách můžete "podívat" i do jiných destinací. Jednou z nich je Holandsko, konkrétně Groningen a Rotterdam. Popisem z finále holandského poháru kompletujeme texty zaměřující se na naše pohárové soupeře v této sezóně. Ale ani to není vše - groundhoppingové reporty povypráví o dvou cestách na nižší soutěže v Německu, jednou na čtvrtou ligu a jednou skoro na první. Zkrátka a dobře - máte zas co číst! Vstříc další budoucnosti našeho klubu a našeho kotle, ať už nás osud zavede kamkoliv!


Autor : UNISONO, čtené 369x
Neděle, 8. Května 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1714 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL