Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Zlín 4:3 (2015/16)

11. 5. 2016
29. kolo
U Nisy


Fotbal:
Další domácí infarktový zápas, tentokrát ale zbytečně. Výkon naší defenzivy byl podobný tomu na Spartě, a tak jsme inkasovali jeden gól za druhým a třikrát jsme museli dotahovat. Nakonec se ale po dvou brankách Pulkraba a dvou Hovorky podařilo skóre otočit a před posledním kolem se dostat před Boleslav na třetí flek!

Sestavy:
Slovan:
Koubek - Coufal, Hovorka, Pokorný, Bartošák - Folprecht (74. Obročník), Breite - Pulkrab (77. Rabušic), Shala (69. Machuča), Vůch - Bakoš
Zlín:
Holý - Pazdera, Jugas, Hájek, Hubáček - V. Vukadinovič, Janíček, Holík (81. Fantiš), Koreš (84. Bartolomeu) - Jordan (59. Matějov), Poznar

Diváci:
Na domácí rozlučku se sezónou bylo ve středu oficiálně nadsazených 4669 diváků.
V domácím kotli o něco málo víc než 160 supporters a ultras.
V sektoru hostů jeden host ze Zlína.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Před zápasem byl odprezentován nápis:
Mírova Odporná Levárna cup
soutěž šitá Peltovi na míru!
Při děkovačce se pak v klínu "rozsvítil" nápis SUPRAS s logem našeho kotle a nápisem:
Po deseti letech opouštíme rodný klín!Host:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Nízký počet se odrážel ne nevalné hlasitosti, až v průběhu zápasu se nechali lidi víc strhnout. Chorál dne zněl dobře, všem internetovým kritikům navzdory!
Host:
Neslyšeli jsme.

Komentář:
Nejdřív k úvodním transparentům - na úvod strohá fakta: Od Peltova zvolení do funkce pjedsedy na podzim 2011 Jablonec ani jednou nechyběl v semifinále domácího poháru, z toho třikrát byl ve finále. Takhle úspěšný nebyl za posledních pět let v domácím poháru žádný jiný klub, i když v lize jablonečtí patří spíš k průměru. Je to pozoruhodná bilance, ale pohár je přece, jak se říká, nejsnadnější cesta do Evropy (a každá trofej se počítá). Že to ale asi nebude jen tak, je jasné, když si člověk vzpomene například na náš semifinálový zářez v Jablonci z jara 2013. Pro jistotu pak ještě měli být potrestáni naši hráči, že si dovolili k tomu po zápase něco poznamenat... Letos zase Sparta ve čtvrtfinále riskuje i s unavenými reprezentanty, aby z cesty odklidila loňského vítěze (a příliš velké sousto pro letošní Jablonec), aby následně semifinálová "losovačka" rozhodla o tom, že Jablonec čirou náhodou narazí právě na Spartu, která najednou změní priority a pohár vypustí. Že to je celé přitažené za vlasy? Možná ano, možná ne, ale dokud bude někdo sedět na dvou židlích, tak to podobným spekulacím bude dál nahrávat. O to sladší ale byl loňský triumf Slovanu (byť tehdy Jablonci už o nic nešlo - snad kromě pomoci Přibrami, ale těm to zas vrátili letos v lize...). Stejně jako po zatím posledním ligovém titulu pro Slovan (v roce 2012) pak Pelta po loňském předávání pohárové trofeje do rukou našich hráčů raději nechal pro letošek vyrobit novou, asi aby náhodou nemusel předávat tu Slovaňáky pošpiněnou... :-) Na druhou stranu jsme to my, kdo jako poslední zvedl nad hlavu starý pohár pro mistry ligy i ten pro vítěze poháru. Kdo to může říct?
Pyroshow na konci zápasu byla rozlučkou s naším dosavadním sektorem. Do klínu se aktivní jádro kotle přesunulo přesně před deseti lety, při vzniku Supras Unisono. Teď se podařilo vyjednat přesun na Východní tribunu, což, jak doufáme, bude vhodný impulz pro další rozvoj kotle a hlavně zlepšování atmosféry na celém stadionu. Forza Slovan!
Na tuhle zprávu o pár dnů později při jednom dopředu remízovém zápase reagovalo i nějaké to předměstské komando. Ale ty jejich nesmyslné transparenty mnohem víc než o nás vypovídaly o nich a jejich komplexu.

Více se dočtete v jednom z příštích vydání magazínu Unisono.
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : UNISONO, čtené 385x
Středa, 18. Května 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1696 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL