Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Larnaka - Slovan 0:1 (EL 2016/17)

18. 8. 2016
Play off EL 2016/17
Antonis Papadopoulos, Larnaka


Fotbal:
Začátek zápasu byl spíše opatrný, později s šancemi na obou stranách. Sýkorovu střelu bohužel vyrazil domácí gólman na roh. Poté však stejný hráč rozehrál roh přímo na Coufalovu hlavu a poslal tím náš tým do vedení. Do konce poločasu se ještě několikrát dostal do gólových šancí Vůch (včetně jednoho nastřeleného břevna), několika excelentními zásahy se musel předvést i náš gólman Dúbravka. Druhý poločas se nesl v nervózním duchu a na hřišti docházelo k řadě vyostřených situací zakončených menšími strkanicemi. V 66. minutě pak obdržel Ortiz z Larnaky druhou žlutou (pravděpodobně za řeči vůči rozhodčímu) a musel předčasně do sprch. I v deseti hráčích si však soupeř vytvořil řadu příležitostí. V 85. minutě Dúbravka konečky prstu vyškrábl střelu hostí na břevno, v 90 min. naopak Súkeník napálil do tyčky. Skóre se však již neměnilo.

Sestavy:
Larnaka:
Miňo - Ortiz, Murillo (C), Mojsov, Tete (82. Acoran) - Boljevič, Truyols (34. Charalambous) - Tričkovski, Jorge, Joan Tomás - André Alves (75. Charalambides)

Slovan:
Dúbravka - Coufal, Hovorka, Pokorný (C), Bartošák (70. Súkenník) - Sýkora, Breite (83. Breite) - Bartl, Folprecht, Vůch (60. Navrátil) - Komličenko

Diváci:
Okolo 5000 diváků.
Domácí kotel cca 300.
Sektor hostů 20.
Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Několik mávaček vlajících po celý zápas. Na ochozu sektoru domácích pověšeno několik vlajek - s tématem klubu, města a také řecká vlajka.Hosté:
Bez optické prezentace. Vlajky: SC08, malá RPL, RIP Mario + Hrádek nad NisouSupport:
Domácí:
Asi tři stovky domácích po efektním nástupu do sektoru (nastupovali do půl těla v řadě za sebou, za mávačkou v rukách prvního z nich) předvedli vytrvalý konstantní support, který příliš nereagoval na dění v hledišti. Od horkokrevných domácích, jsme toho asi čekali více. Tribuny se připojovaly hlavně pískáním, nadáváním rozhodčímu a našim hráčům a házením vším, co bylo po ruce.

Hosté:
Do zápasu jsme vtrhli s velkou vervou a snahou o hlasitý support. V našem počtu 20 oddaných fanoušků několika národností (včetně několika aktivních Slovaňáků aktuálně žijících na tomto ostrově) a navíc v kyperském horku, to však bylo velmi náročné. Připomněli jsme si ale naše oblíbené chorály, a když byla šance být slyšet, tak jsme to proložili i pokřiky. Na tribuně byla asi další stovka turistů z Liberce, kteří pod vedením "Jarmila z Houslic" také občas zafandili.

Komentář:
Výjezd, který šel realizovat pouze letecky, se jako vždy podepsal na nízkém počtu fandících v sektoru hostí, i když tentokrát vlastně v sektoru domácích, protože AEK Larnaka z důvodu přestavby vlastního stadionu hrála na stadionu Antonise Papadopulose, kde běžně hraje Anorthosis Famagusta, a náš sektor byl v jejich kotli, kde nechyběly držáky na dva velké bubny ani vysoký "stupínek" pro rozeřvávače, kam při oslavě vstřelené branky vyšplhala část našich lidí. Pořadatel na naší tribuně žádný, stánek i přes náš nízký počet otevřený, dobře zásobený a ani ne moc drahý.
Na hřišti soupeře se podařilo vstřelit gól a žádný neobdržet, což nám dává naději do druhého zápasu i k postupu do skupiny Evropské ligy. Odveta nebude jednoduchá, ale naděje na postup se zvýšila. Už první zápas se nesl v nervózním a vyostřeném duchu. Do jedné strkanice se připletl i náš trenér Jindra Trpišovský, který byl v 80. min vykázán na tribunu.
Ze zápasu jsme odjížděli i se dvěma suvenýry v podobě dvou míčů, s nimiž se hrálo. Díky! :-)

Více se dočtete v magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : dea, čtené 336x
Úterý, 23. Srpna 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1714 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL