Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Larnaka 3:0 (EL 2016/17)

25. 8. 2016
EL Play off, odveta
U Nisy


Fotbal:
Slovan ani po vítězství na Kypru neponechal nic náhodě a nenechal hned od začátku nikoho na pochybách, že to bude právě náš tým, který se letos bude moct opět těšit z účasti v hlavní soutěži Evropské ligy. Bravurní výkon předvedlo hned několik našich fotbalistů, ale dát hattrick v evropské soutěži se jen tak někomu nepoštěstí, zasloužené ovace si tak nejvíc užíval šťastný střelec Jan Sýkora. Všechny branky vstřelil v průběhu první půle a rozpoutal tak U Nisy solidní euforii.

Sestavy:
Slovan:
Dúbravka - Coufal, Hovorka, Pokorný, Bartošák - Breite - Bartl (79. Navrátil), Folprecht, Sýkora, Vůch (89. Súkenník) - Baroš (83. Komličenko)

Larnaka:
Miňo - Mintikkis (46. Charalambides), Murillo, Mojsov, Charalambous (46. Acorán) - Boljević, Jorge - Tete (59. Englezou), Joan Tomás, Tričkovski - André Alves

Diváci:
K Nise zavítalo 7570 diváků, což není (na místní poměry a jméno soupeře) ani moc, ani málo.
V našem sektoru 280 lidí. Visely všechny standardní domácí vlajky.
Hostů dorazilo cca 170. Jednalo se spíše o rodinné příslušníky hráčů a turisty, ale dorazilo i několik ultras. Vlajky Xylomtympou fans, Larnaka Guardians a několik dalších.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Na začátku zápasu byla v sektoru vytažena královská koruna plná "bižuterie" s nápisem: "U Nisy vládne už 20 let Karl Ludvík I. řečený skleněný" a doplněno o nápis: "Postup k 70tinám!". K tomu modré + bílé kartony.Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Tentokrát nezvykle budeme jen chválit. Jak v kotli, tak na tribunách byla atmosféra rozhodně nadprůměrná, zajímavá a hlavně zábavná. Akce s tribunami se rozhodně vydařila. Vlajky vlály celý zápas, děti ve vedlejším sektoru byly nadšené. Nutno ale podotknout, že atmosféře určitě pomohlo i dění na hřišti.

Hosté:
Zpívali jen před zápasem a na začátku utkání. Po první brance si sedli a proseděli celý zápas.

Komentář:
Po minulém domácím zápase, kdy jsme obecně nebyli z více důvodů fanděním příliš nadšeni, jsme se v Tifoteamu rozhodli, že zkusíme zápas s Larnakou trochu vyhecovat a více zapojit i tribuny. Zorganizovala se tak akce, při níž jsme se snažili k fandění častěji strhnout i tribuňáky tak, aby pokud možno celý stadion v jednu chvíli vřel i v jiných momentech než po gólech a při nadávání na rozhodčí. Záměrně byl pro začátek zvolen co nejjednodušší pokřik, a to "A Libe a Libe a Liberec". Akce byla podpořena plakátovou výzvou z kotle a pod severní tribunu se na začátek zápasu vyslalo několik lidí s papírovými obouručkami s výzvou k fandění, které se do lidí otočily při prvním pokusu z kotle. Akce se na naše poměry určitě vydařila, tribuny nám pomohly vytvořit důstojnou pohárovou atmosféru. Věříme, že tato spolupráce bude jen kvést a postupem času spolu nacvičíme i další pokřiky či popěvky :-)
K choreu: V červenci tomu bylo 20 let, co do Slovanu jakožto majitel vstoupil Ludvík Karl a ať má na tuto osobu názor kdo chce jaký chce (a že co člověk, to v tomto případě opravdu jiný názor), tak jeho působení v našem klubu určitě zanechalo hlubokou stopu. Byla to doba velkých nákupů i "výprodejů", ale taky úspěšných evropských tažení, získali jsme třikrát mistrovský titul a dvakrát domácí pohár. Tohle výročí určitě stálo za připomenutí a vzhledem k formulaci si v tom každý mohl najít, co chtěl - gratulaci, trochu vděku i nějakou tu narážku...
Na děkovačku do kotle nečekaně dorazil sám trenér, který po incidentu v Larnace celý zápas protrpěl na tribuně a ani po zápase nemohl na hřiště. Tak si dal s kotlem z rozeřvávačského stupínku "písmenka" a pobavil i fotbalisty a trenéry na hřišti, kteří si s ním "děkovačku" fakt užili :-) Při tom nám za bývalým kotlem probíhal solidní ohňostroj. Vydařený konec vydařeného pohárového večera. Vzhůru do skupiny!

Mnohem více se určitě dočtete v Unisonu, je o čem psát :-)
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Supra, čtené 493x
Úterý, 30. Srpna 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1696 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL