Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Plzeň 1:2 (2016/17)

10. 9. 2016
6. kolo
U Nisy


Fotbal:
U Nisy se hrál poměrně zajímavý zápas ve vysokém tempu. Bohužel ale Slovan po většinu zápasu musel dohánět rozdíl ve skóre. Plzeňáci vedli, v průběhu druhé půle své vedení ještě zvýšili a Slovan se nedokázal prosadit v koncovce. V závěru ještě snížil Komličenko, ale bylo už příliš pozdě.

Sestavy:
Slovan:
Dúbravka - Coufal, Hovorka, Pokorný (79. Nitrianský), Bartošák (73. Komličenko) - Breite, Folprecht - Bartl, Sýkora, Navrátil (62. Ekpai) - Baroš

Plzeň:
Kozáčik - Matějů, Hejda, Hubník, Limberský - Petržela, Hromada (46. Kace), Hořava, Kopic - Ďuriš (88. Baránek), Bakoš (60. Poznar)

Diváci:
Oficiální návštěva 5656, škoda, že ne 5858 :-D
V našem sektoru 200 fanoušků a všechny obvyklé domácí vlajky.
Plzeňáků přijelo něco málo přes 100. Vlajky např. Ultra Side, Alkoturisté, Sloužíme královně a nějaké další.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Na začátku utkání bylo prezentováno choreo symbolizující 10 let Supras Unisono. Za nápisem "SUPR ALBUM" bylo složeno fotoalbum - na titulní stránce logo SU + 10 let - pak na každé stránce ztvárněna v barvách šedi fotka reprezentující dění v kotli v každé z uplynulých deseti sezon kotle pod hlavičkou Supras Unisono. V albu se samozřejmě postupně "listovalo". Vše bylo doplněno modrými kartony v prostoru nad knihou, které bohužel nevydržely nahoře po celou dobu realizace.Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Tentokrát žádná velká sláva. Na Tifoteam dopadla únava po náročných posledních dnech choreopříprav a ostatní víc vzrušovalo hulákat na rozhodčí nebo Plzeňáky než fandit Slovanu, zvlášť s postupujícím časem a vzrůstajícím pocitem křivdy. Ale na druhou stranu ani žádná velká tragédie. Po úspěšné spolupráci s tribunami při zápase s Larnakou, bylo znát, že i jejich vnímání kotle a spolupráce s ním se zlepšila, bohužel toho tentokrát nebylo tolik využíváno.

Hosté:
Nějaký pohyb byl znatelný, kvalitu a hlasitost supportu z naší pozice těžko soudit.

Komentář:
Akce, kterou se nám tentokrát konečně podařilo odprezentovat, se připravovala v zásadě už od spuštění letních choreopříprav a byla plánována na první domácí utkání nové sezony, protože i první zápas SU byl prvním zápasem sezony 2006/07 (tehdy s Baníkem Ostrava). No trochu jsme se zpozdili :-) I tak to bylo v posledních dnech opravdu náročné a to i přesto, že všech 10 "fotek" už bylo připravených. Dokončovací práce tak jely i v noci a v zásadě celý den před zápasem a "album" bylo dokončeno v zásadě ani ne půl hodiny před výkopem (ještě, že se hrálo tak pozdě :-)). Škoda jen těch kartonů, ale ono to je pro deset let SU koneckonců také symbolické - velké nebo pracné akce s nedotaženými detaily :-).
Teď už k jednotlivým fotkám: Na první ze sezony 2006/07 je vyobrazen vůbec první zápas a první choreo Supras Unisono. Na druhé 2007/08 je monstrózní akce z finále poháru na Strahově proti Spartě. Na třetí (2008/09) první opravdu velká pyroshow v kotli při příležitosti 50. narozenin Slovanu. Na čtvrté 2009/10 fotka z pochodu po prvním organizovaném vlakovém přesunu na derby. 2010/11 - velké plachtové choreo přes celou severní tribunu "V dobách dobrých i zlých". Sezona 2011/12 přinesla PÁTÉ VÝROČÍ Supras Unisono, a tak je na choreu vyobrazena část chorea, která ho připomínala. V další sezoně 2012/13 jsme bohužel museli udělat jednu velmi smutnou akci - RIP Mário, když opustil řady Supras Unisono jeden věrný fanoušek Slovanu a aktivní člen naší fanscény. Sezonu 2013/14 symbolizuje pyroshow "Ať žije kotel", která byla definitivním symbolickým vysvobozením z toho všeho marastu, ve kterém se naše fanscéna v předcházejících měsících nacházela. 2014/15 a připomenutí fenomenálního finále poháru v Mladé Boleslavi a akce "Ať žije Slovan!" a konečně z loňské sezony 2015/16 bylo vybráno úplně poslední choreo, které jsme udělali ve starém sektoru, v němž jsme strávili předchozích deset let - "SUPRAS - po deseti letech opouštíme rodný klín". Tyhle vybrané akce možná nebyly úplně tím nejsuprovějším, co jsme v každé konkrétní sezoně předvedli (udělali jsme za ta léta spoustu větších nebo propracovanějších akcí), ale všechny byly nějakým způsobem typické nebo symbolické. A přestože je určitě na co vzpomínat, je také třeba stále žít přítomným okamžikem a proto i do budoucna - v novém sektoru a s nastupující generací hodláme udržovat projekt Supras Unisono a jeho hlavní cíl UNISONO (tedy společně) PRO SLOVAN, živý.
No a ačkoliv děkovačka a vše kolem proběhlo v pohodě a Nisa se těší na evropské poháry, v lize se nám to začíná povážlivě komplikovat..

Více najdete v magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : S.CORE, čtené 628x
Pondělí, 12. Září 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL