Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Fiorentina 1:3 (EL 2016/17)

20. 10. 2016
EL, skupina, 3. zápas
U Nisy


Fotbal:
O výsledku zápasu se prakticky rozhodlo už v první minutě, kdy jsme tentokrát (na rozdíl od předchozích dvou zápasů ve skupině) žádný gól nedali. Bylo totiž jasné, že naše obrana s dosud nepříliš rozkvetlým Karafiátem (místo zraněné Pokory a vysoké Laťky) proti italským Fialkám nejspíš nepřežije bez úhony. A přišlo to hned v kritické druhé pětiminutovce, kdy jsme, stejně jako zatím pokaždé, poprvé inkasovali. Když se v polovině prvního poločasu odchovanec Hajduku Split Kalinić trefil už podruhé, naše naděje dost pobledly. Do druhého poločasu ale naši chlapci vstoupili mnohem aktivněji a odhodlaněji, což vyústilo v branku uzdraveného Ševčíka v symbolické 58. minutě. Trenérovi se tentokrát moc nepovedlo střídání, protože sotva na hřiště poslal Bartošáka, tak jsme kvůli jeho ztrátě inkasovali potřetí a bylo po zápase. Pak už to bylo spíš o emocích, vyloučen byl jinak dobře hrající Breite a z lavičky vykázán asistent Houštecký.

Sestavy:
Slovan:
Dúbravka - Coufal (C), Hovorka, Karafiát, Sýkora (68. Bartošák) - Breite - Vůch, Ševčík, Folprecht, Navrátil (72. Bartl) - Komličenko (78. Marković)
Fiorentina:
Tătăruşanu - Tomović, Astori, Gonzalo Rodríguez (C) - Cristóforo (61. Bernardeschi), Badelj, Valero, Vecino, Olivera - Babacar (79. C. Sánchez), N. Kalinić (53. Tello)

Diváci:
Dle oficiálních údajů dokonce přes 9000, reálně asi o něco méně.
V domácím kotli asi 230 lidí a všechny obvyklé zástavy.
V sektoru hostů 450 Italů se spoustou menších zástav.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Už tradiční pohárové intro na Severní tribuně tentokrát obstarala naše sektorovka v kombinaci s kartoniádou vykreslující polskou, německou a českou vlajku spolu s nápisem EUROREGION U NISY.Hosté:
Tifo v italském stylu s neustále vlajícími mávačkami.

Support:
Domácí:
Ve srovnání se zápasem proti PAOKu zhoršení po všech směrech, kdy k tomu přispěl jak průběh zápasu, tak bohužel i častější nejednotnost v kotli. Stadion se taky zapojoval méně než minule a ani zkoušená novinka se nechytila. Holt není každý den posvícení.
Hosté:
Dle informací z HT hodně chorálů a zpívání, trochu jiný styl a logicky i menší hlasitost než PAOK, ale čas od času dokázali dost nahlas zabouřit s nějakým jednoduchým pokřikem. I od nich by se ale dalo učit - uvidíme, jak se předvedou u nich doma ve Florencii.

Komentář:
Choreo, jehož realizace se relativně vydařila, by možná někdo mohl označit za internacionální, transnacionální nebo antinacionální, ale určitě bylo hlavně klubistické a regionální! Slovan je zkrátka klub trojmezí (nebo chcete-li Euroregionu Nisa)! A Slovaňáci jsou Slovaňáci a je jedno, jestli mluví česky, německy, polsky nebo jinak...
Letáková výzva ke spolupráci, vylepená u vchodů na tribuny (tak jako už mnohokrát předtím), tentokrát byla nesmyslně sdílena na nesmyslných facebookových stránkách a různí nesmyslní lidi ji tam měli potřebu nesmyslně komentovat. Budiž jim přáno. Ať si žijí ve své virtuální bublině, my místo facebookových diskuzí budeme radši dál oživovat náš kotel a náš stadion, aby to u nás nikdy nevypadalo třeba jako v Jablonci.

Více se dočtete v jednom z příštích vydání magazínu Unisono.
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Supra, čtené 308x
Sobota, 29. Října 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1696 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL