Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    PAOK - Slovan 2:0 (EL 2016/17)

8. 12. 2016
EL skupina, 6. zápas
Stadio Toumba


Fotbal:
Stejně jako loni jsme do posledního zápasu skupiny šli s tím, že pro postup bude potřeba výhra - komplikovanější to bylo v tom, že nešlo o domácí, ale o venkovní zápas a že jsme navíc potřebovali výhru Fiorentiny na půdě Karabachu. To druhé klaplo, takže jsme fakt postoupit mohli, ale to by náš tým musel mít lepší formu a méně zraněných, než tomu bohužel v posledních týdnech podzimu bylo. Hned na začátku zápasu se navíc zranila dosavadní poslední jistota v naší sestavě, stoper Hovorka. Za téhle konstelace jsme na PAOK prostě neměli, i když se s nimi jinak určitě hrát dalo. Po poločase jsme prohrávali o gól, ve druhém domácí skórovali ještě jednou a naše už téměř k ničemu nepustili. Takže na jaře se nás evropské poháry už týkat nebudou, zato boj o záchranu v domácí lize a snad i boj o Evropu v domácím poháru ano. Snad tenhle evropský zápas Slovanu č.100 nebude na dlouhou dobu poslední...

Sestavy:
PAOK:
Glykos - Léo Matos, Varela, Crespo, Leovac (82. Malezas) - Cimirot, Caňas - Djalma Campos, Pelkas (80. Šachov), Rodrigues - Athanasiadis (C) (71. Koulouris)
Slovan:
Dúbravka - Coufal, Karafiát (46. Bartl), Pokorný (C), Bartošák - Folprecht (80. Kubyškin), Breite - Ekpai (65. Sýkora), Ševčík, Vůch - Komličenko

Diváci:
Něco přes 11 000 diváků.
Domácí kotel (Gate 4) za protější brankou byl zaplněn asi ze dvou třetin, stálo tam několik tisíc fanoušků.
V sektoru hostů 60 jedinců, vlajky nebylo kam pověsit, a tak menší zástavy SC08 a RPL byly při zápase drženy v rukou a malá D.B.S. a R.I.P. Mário ležely na sedačkách.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Několik velkých mávaček vlálo po celý zápas.
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Vesměs dlouhé chorály, hodně hlasitý support, obzvlášť ve chvílích, kdy se zapojovaly i další tribuny. Někdo to možná čekal ještě působivější, ale vzhledem k ligové výsledkové krizi PAOKu a atraktivitě soupeře to určitě nebylo ze strany domácích žádné top představení. I tak to pro našince bylo něco, co jen tak nezažije.
Hosté:
I když to mohlo být na zbytku stadionu slyšet jen minimálně, aspoň část sektoru fandila až do konce bez větších prostojů. Občas se přidal i zbytek.

Komentář:
Zápasy v těchto destinacích s velkou domácí fanscénou a hlasitým supportem svádí k tomu, aby si je člověk užil jako "turista" respektive groundhopper a nekazil si "zážitek" z atmosféry na stadionu tím, že fandí svému týmu, i když to skoro nemůže být slyšet. Ne že by někteří tomu "pokušení" nepodlehli, ale naštěstí se i tentokrát našli nadšenci, kteří fandí vždy, když Slovan hraje, bez ohledu na okolnosti. To jsou ryzí fanatici! Škoda jen, že jich není víc.
Letošní sezóna přinesla dalších deset pohárových zápasů, dalších pět cest (nejen) po Evropě. Nejvíc nás nakonec bylo v Itálii a v Rakousku, kam šlo dojet po zemi. Soluň pak díky nízkonákladovým leteckým společnostem a dobrému termínu byla destinací, kam se letecky vypravilo nejvíc aktivních fanoušků. Naše počty nebyly kdovíjak super, ale to je dáno hlavně "nevýjezdovostí" našich tribuňáků. Kotel byl vždy a všude (včetně Baku) v počtech, které odpovídaly našim možnostem.

Aktualizace: Dostala se k nám fotka jednoho milého pozdravu zaslaného z Řecka až na liberecké předměstí, tak se o ní taky podělíme:Více se dočtete v jednom z příštích vydání magazínu Unisono.
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Supra, čtené 338x
Pondělí, 26. Prosince 2016

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL