Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Zlín 0:0 (2016/17)

20. 2. 2017
17. kolo
U Nisy


Fotbal:
Přes zimu se kabinou Slovanu prohnal pořádný fičák a tak polovinu základní sestavy tvořili nováčci a další seděli na lavičce. Kapitánskou pásku po Pokorném dostal přidělenou Coufal. Ale trenér zůstal stejný a všechno připomínalo loňský podzim. První poločas byl ještě dost opatrný, v druhém už se naši dostali víc do tlaku, ale zase nic z toho. Když rozhodčí ukončil zápas, aniž by nás nechal rozehrát roh, svítilo na tabuli pořád skóre 0:0. Máme tak po 17 kolech jen 16 bodů, což je jen o bod víc, než v předloňské tragické sezóně, při níž došlo hned na dvě výměny trenérů, tak uvidíme, jestli tuhle dohrajeme s tím původním. Hlavně těch pouhých 11 vstřelených branek je dost tragická vizitka naší ofenzivy.

Sestavy:
Slovan:
Dúbravka - Coufal, Kúdela, Latka, Mikula - Ekpai (81. Bartošák), Souček, Breite, Bartl (75. Baroš) - Potočný, Voltr (86. Ševčík)
Zlín:
Dostál - Pazdera, Jugas, Matejov, Gajič - Vukadinovič, Traoré, Živulić, Štípek (73. Kopečný) - Fantiš (71. Holík), Diop

Diváci:
U Nisy se sešlo méně než dva tisíce nejvěrnějších (ohlášeno přesně 1992 diváků).
V našem kotli asi 180 lidí. Visely všechny obvyklé zástavy a vlála nová velká mávačka Tifoteam.
Hostů v pondělí přes celou republiku dorazilo, co by na prstech jedné ruky spočítal.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Úvodní choreo mělo předznamenat nový začátek: Plachta s nápisem MAKE SLOVAN GREAT AGAIN! spolu se třemi zlatými (3 x titul) a dvěma stříbrnými hvězdičkami (2x vítěz poháru), které ale na modrém pozadí trochu zanikly.V druhém poločase se v kotli na počest pondělního termínu zápasu ještě objevila velká obouručka LOVE FOOTBALL, HATE ČT SPORT i její menší verze, spolu se starší obouručkou ZA FOTBAL O VÍKENDU!Na konci zápasu byl ještě v dolní části kotle, nad vlajkami CORE a TIFOTEAM odprezentován skupinový nápis S.Core ve znění: JABLONECKÝ ODCHOVANEC - NEVÍTANÝ HOST!Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
V prvním poločase se to po zimní pauze rozjíždělo trochu pomaleji, ale v druhém se toho začalo víc dít na hřišti i v sektoru, došlo třeba i na jedno spontánní několikaminutové prostřídání mezi rozeřvávačem a bubeníkem, a to vše přispělo k tomu, že došlo k oživení našeho supportu a několikrát se pěkně rozjely i ostatní tribuny, a to dokonce i z vlastní iniciativy. Celkově to nebylo špatné.
Hosté:
Neslyšeli jsme.

Komentář:
Krátce před zápasem se k nám doneslo, že motiv z Trumpovy kampaně den předtím odprezentovali i sparťani, ale nakonec jsme se rozhodli, že nemáme proč tuhle už připravenou akci rušit. Svou pointu určitě měla i v našem případě. Nebýt ČT a pondělního termínu, tak jsme to odprezentovali jako první... :-)
K transparentu na konci zápasu: Hrdě se k němu hlásí naše skupina (proto taky hned vedle něho byla k vidění vlajka S.Core), ale víme, že se v kotli najdou i další lidi, kteří za ním taky stojí. Nicméně určitě nereprezentuje názor celého kotle a nejspíš ani jeho většiny. My jsme ale tentokrát nemohli mlčet. Kdo v tom vidí nějaké osobní útoky nebo snad urážky, tak asi blbě vidí nebo neumí číst. Kouřila neznáme a nikdy nám nic neudělal. Není v tom nic osobního, jde nám spíš o princip. To, co se nám nelíbí, je fakt, že k nám jde na půlroční hostování bez opce hráč Jablonce (ještě k tomu jejich odchovanec, takže nikdo, kdo by se v Peltově klubu jenom mihnul). Že se ve Slovanu rozehrávají hráči pražských "S", na to už jsme zvyklí, že by se to samé mělo týkat i klubu z libereckého předměstí, to je podle nás pod úroveň Slovanu, proto jsme se k tomu ozvali. Nic víc, nic míň. Celou situaci jsme už probírali s kapitánem i sportovním ředitelem, dobře vědí, kdo a proč se k tomu vyjadřoval. Za nikoho a za nic se neschováváme!

Více se dočtete v jednom z příštích vydání magazínu Unisono.
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : S.CORE, čtené 356x
Středa, 22. Února 2017

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1728 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
18%

Zas tak mi to nevadí.
18%

Jablonečáci, vítejte!
21%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL