1. 3. 2017
Pohár, osmifinále
Areál Soukeník

Fotbal:
Po listopadovém odkladu zápasu Slovanu v Sezimově Ústí se náš tým vydal po prohře s Brnem bojovat o záchranu cti proti místnímu Táborsku. A podle toho to vypadalo. Hráči Slovanu pálili šanci za šancí až do 17. minuty, kdy proměnil penaltu navrátilec Bosančič. Další gól přišel o necelých 20 minut později, kdy odražený balón napálil z vápna Mikula a prostřelil vše, co před ním stálo. 2:0. Před začátkem druhého poločase náš tým znejistil snižující gól do šatny na 2:1, ale ke konci druhého poločasu přišel klid, když z rohu po hlavičce Potočného si do vlastní brány srazil míč domácí obránce. 3:1. Díky tomuto výsledku Slovan postupuje do čtvrtfinále poháru.

Sestavy:
Táborsko:
Toma - Landovský, Navrátil, Kučera, Džafič (66. Mršič), Souček D., Kalvach, Klusák, Toml, Javorek (66. Nešický), Mrázek (74. Musiol).

Slovan:
Hladký - Mikula, Kúdela, Kouřil, Bartošák - Bosančič (67. Potočný), Obročník - Ekpai, Ševčík (83. Breite), Vůch (57. Šulc) - Graiciar.

Diváci:
Na stadion dorazilo v brzkých středečních hodinách odhadem k pěti stům diváků.
Domácí: Jeden aktivní bubeník za jednou větší tištěnou vlajkou a dvěma menšími.
Hosté: Do Sezimova Ústí dorazilo 25 hostů, v sektoru byla vyvěšena jen vlajka SC08.