Supras Core
O nás

Mentalita

Členství

Multimedia
Chorály

Video

Fotogalerie - nová

Fotogalerie - stará

Texty
Popisy

Prohlášení

Názory

Fanzin

Ultratýden

Materiál
Nálepky

Sektor

Vlajky

Obouruče

Oblečení

Koláže

Ostatní

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu
v diskusích

Supras Unisono
Název

Skupiny

Historie

Tifoteam

Odkazy
Slovan

Česko

Zahraničí

Návštěvnost


    Slovan - Zlín 2:4 p.p. (pohár 2016/17)

5. 4. 2017
Čtvrtfinále poháru
U Nisy


Fotbal:
Kdo dorazil na tenhle zápas, ten se určitě nenudil. O zajímavé momenty a překvapivé zvraty nebyla nouze, chyběl tomu jen ten happy end. Slovan se dostal do vedení díky výstavnímu vlastňáku "ševců" a vedení 1:0 vydrželo až do poločasu. Po přestávce se na hřiště dostal navrátilec a odchovanec Slovanu Honza Polák, který se bohužel hned přimotal k vyrovnání, když se po jeho uklouznutí do šance dostal jeden ze zlínských útočníků a vyústilo to v odpískání penalty. Ta byla přísná! Pár minut poté hosté dokonce krásnou střelou z voleje otočili. Vyrovnání ale po hodině hry zařídil Voltr. I když šance byly na obou stranách, stav 2:2 vydržel až do konce základní hrací doby. V letošním ročníku tuzemského poháru už se zase prodlužuje, takže bylo jasné, že si ten večer na stadionu U Nisy protáhneme. Prodloužení se bohužel víc povedlo Zlínu, když hned v 95. minutě proměnili šanci, kterou jim nabídla naše defenziva. Naši se pak snažili, dřeli, ale víc než dva góly proti prvoligovému soupeři ani tentokrát (stejně jako v celé letošní sezóně) vstřelit nedokázali, i když na to měli dokonce 120 minut. Naopak na konci se ještě jednou trefili zlínští, když už předtím jeden téměř jasný gól obětavým skluzem znemožnil Ekpai. Jako kdyby těch emocí bylo málo, závěr nám dost provokativním výstupem okořenil gólman Švenger, ale co čekat od jabloneckého odchovance.

Sestavy:
Slovan:
Hladký - Mikula, Kúdela, Karafiát (46. Polák), Bartošák (93. Obročník) - Souček - Ekpai, Ševčík, Potočný, Vůch - Voltr (86. Bartl).
Zlín:
Švenger - Pazdera, Jugas, Gajič, Matejov - Hnaníček - Vukadinovič (115. Bartolomeu), Traore (107. Kopečný), Živulič, Holík - Beauguel (93. Diop)

Diváci:
Ohlášeno 1527 diváků.
V domácím kotli cca 120 lidí. Vlajky jako obvykle.
Fanoušci hostů nedorazili.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Po delší době byla při nástupu provětrána osmapadesátková sektorovka.


Hosté:
-

Support:
Domácí:
I přes podprůměrný počet lidí to v kotli, a ostatně i na Severní a Hlavní tribuně, nebylo vůbec špatné. Kotel, včetně jeho vrchní poloviny, byl tentokrát živější než obvykle a častěji než obvykle se zapojovala většina lidí. Na prázdnějším stadionu se naše pokřiky i chorály dobře rozléhaly a dařilo se nám čas od času zapojovat i tribuňáky. Bylo znát, že dorazili ti nejvěrnější a napínavý průběh zápasu je strhl. Nechyběla tomu ani vytrvalost při třicetiminutovém prodloužení. Hodnocení supportu tedy tentokrát může být, aspoň vzhledem k okolnostem, kladné.
Hosté:
-

Komentář:
Přišli jsme i o poslední šanci dostat se do pohárové Evropy, ve které tak budeme poprvé po pěti sezónách zase jednou chybět. Co dodat? Snad jen připomenout znění chorea ze zatím posledního domácího evropského duelu na stadionu U Nisy: "Nechce se nám dlouho čekat, než budem mít na kontě aspoň 101 EVR. ZÁPASŮ."

Více se dočtete v jednom z příštích vydání magazínu Unisono.
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.


Autor : Supra, čtené 209x
Neděle, 9. Dubna 2017

FanzinLogin
Login:
Heslo:

Anketa
Myslíš si, že by Slovan měl brát na hostování kmenové hráče Jablonce? (1529 Hlasů)

Za žádnou cenu!
26%

Radši ne.
19%

Zas tak mi to nevadí.
19%

Jablonečáci, vítejte!
22%

Nevím.
16%

ChoreofondSoučasný stav choreofondu:
4.591 Kč

Top články
S.Core přiznává barvu!

Udine - Slovan 1:3 (Evropská liga 2013/14)

Slovan - Zürich 2:1 (Evropská liga 2013/14)

FC Zürich - Slovan 1:2 (Evropská liga 2013/14)

Riga - Slovan 2:1 (Evropská liga 2013/14)Copyright © 2008 Supras Unisono, All rights reserved.
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL