1. 11. 2017
osmifinále
U Nisy

Fotbal:
Slovan začal celkem dobře a po čtvrthodině se ujal vedení díky brance Mikuly, ještě před přestávkou ale přišel zkrat a dvě branky v naší síti. Celý druhý poločas pak byl o dobývání karvinské branky, kterou se povedlo zdolat až pár minut před koncem Pulkrabovi, a tak se šlo do prodloužení. V něm se Slovan, stejně jako v předchozím kole v Hodoníně, konečně rozstřílel a třemi brankami (Potočný, Pulkrab, Hybš) rozhodl o postupu do čtvrtfinále. Karviná už jen na konci zkorigovala a konečný výsledek tak byl 5:3.

Sestavy:
Slovan:
Kolář - Mikula, Kúdela, Karafiát, Hybš - Breite (58. Kerbr), Vácha (46. Kulhánek), Potočný - Voltr (78. Folprecht), Pulkrab, Ševčík
Karviná:
Pastornický - Štepanovský, Janečka, Hošek, Letić - Smrž (79. Lingr), Weber - Kalabiška, Puchel (60. Panák), Eismann - Ramirez (70. Wágner)

Diváci:
Hlášeno bylo pouhých 1289 diváků.
V našem kotli jen 90 lidí a vlajky Forza Slovan, Core a Tifoteam.
V sektoru hostů jeden člověk.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Sektorovka a pod ní nápis LBC BACK TO UEL, který se pak proměnil na UEL BACK TO LBC.

Hosté:
Bez optické prezentace

Support:
Domácí:
Bez megafonu, jen s bubnem a občasným rozeřváváním byl náš support na nižší úrovni, než bývá při domácích ligových zápasech. Prostoje byly delší, zapojení lidí v sektoru nižší, fandilo se zkrátka spíš na půl plynu...