Kladno - Slovan 1:3

30.3. 2008
23. kolo
stadion Fr. Kloze

Fotbal:
Slovanu se podařilo skórovat poměrně brzo. Dort šel sám na branku, lobem trefil břevno a jeho dorážka hlavičkou už skončila v síti. Výkon našeho týmu se ale s postupujícím časem první půle zhoršoval a za jedinou obdrženou branku (44. Bartoš) jsme mohli být ještě rádi. V druhém poločasu se hra vyrovnala a do vedení nás v 62. minutě dostal pěknou střelou z voleje střídající Holeňák. Výhru pojistil v samém závěru Dočkal.

Sestavy:
Kladno:
Pavlík - Bartoš, Killar, Gross, Krob - Zachariáš (90. Zoubele), Brunclík (76. Semerák), Hochmeister, Szabo, Cigánek - Kroupa
Slovan
Zlámal - Šinglár, Košťál, Polák, Janů - Gecov (78. Hudson), Bílek, Dort (61. Holeňák), Dočkal - Nezmar (82. Smetana), Kerič

Diváci:
Na stadionu oficiálně 2043 diváků.
Domácí sektor cca. 30 lidí.
V sektoru hostí k devadesátce fanoušků.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Bez optické prezentace.
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Několik vlajek před sektorem. A párkrát jsme je zaslechli.
Hosté:
Nadprůměrný výjezdový support, v podstatě bez přestávek. Horší pasáž, stejně jako hráči ke konci prvního poločasu. Místo chorea několik kilogramů barevných papírků... Vlajky: Supras Core, Turnov supporters.

Komentář:

Oproti poslednímu výjezdu nesrovnatelný support - snad to nebylo jenom změnou počasí :-) Sektor bez sedaček (jen víc takových!) nám umožnil nejen se bezpečně pohybovat, ale i se po něm několikrát "projet" s hadem.
Více se dočtete v Unisonu č. 8!

Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE

Tessie, bse@bse.cz
Sthnut z Supras Core