Třinec - Slovan 0:3

9.4. 2008
čtvrtfinále poháru ČMFS, 1. zápas
Městský stadion Třinec

Fotbal:
Slovan v úvodu utkání poslal do vedení další ze svých efektních střel uzdravený Papoušek. Poté následoval nemastný, neslaný fotbal, okořeněný až ke konci poločasu zvýšenou aktivitou domácího mužstva. V té třinečtí pokračovali i po přestávce, ale nedokázali z ní nic vytěžit, a tak zápas (a zřejmě i celé dvojutkání) v poslední desetiminutovce rozhodl Slovan. V 82. minutě se šťastně s pomocí tyče trefil Frejlach. Skóre dvě minuty před koncem pečetil Dočkal.

Sestavy:
Třinec:
Bruk - Sostřonek, Pindor (46. Formánek), Matěj, Cieslar - Malíř, Hupka, Ďurica, Lukšík (46. Konečník) - Veselý, Maceček
Slovan:
Hauzr - Matula, Holeňák, Košťál, Liška - Frejlach, Bílek, Dort (62.Janů), Papoušek (73.Dočkal) - Kerič, Nezmar (80.Radzinevičius)

Diváci:
Na stadionu oficiálně 2201 diváků.
Domácí sektor součástí hlavní tribuny...
V sektoru hostí 36 lidí.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Bez optické prezentace.
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Část lidí uprostřed hlavní tribuny se snažila být slyšet především (ale nejen) zvukem bubnů. K vidění bylo pár menších vlajek na plotu a jedna na tyči. Na začátku zápasu také několik konfet.
Hosté:
Většina lidí v našem sektoru se do fandění nezapojovala tak, jak by se dalo při tak důležitém střetnutí čekat. Jako by se jednalo jen o nějaký přáteláček... Ostatní pak nezřídka na fandění zůstávali sami... Vlajky: Forza Slovan, Supras Core, CL Pivosi.

Komentář:
1. I přese všechno: pozitivem zůstává, že se nás dalo dohromady tolik, že se vůbec mohlo vyjet a že se dojelo včas. Ačkoliv by obojí měla být samozřejmost.
2. Tomáš Janů musí zůstat!
3. Vše nejlepší jisté mamince Jitce k padesátinám :-)

Více se dočtete v Unisonu č. 8!

Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE

Tessie, bse@bse.cz
Sthnut z Supras Core