Slovan - Teplice 0:2

22. 4. 2009
čtvrtfinále Poháru ČMFS, odveta
U Nisy

Fotbal:
Více či méně vyrovnanou první půlku vystřídala půle druhá, v níž náš tým za hosty zaostal nejen herně, ale také o dvě branky, čímž skončilo účinkování našeho Slovanu v letošním ročníku Poháru ČMFS.

Sestavy:
Slovan:
Hauzr - Janů, Dejmek, Košťál, Vulin - Dočkal, Papoušek (73. Dort), Gecov, Liška (63. Frejlach) - Blažek, Smetana (64. Kerič)
Teplice:
Grigar - Merzič, Lukáš, Klein, Rosa - Ljevakovič, Matula, Verbíř (89. Hašek), Stožický - Vachoušek, Mareš (85. Smejkal)

Diváci:
Na stadionu oficiálně 2500 diváků.
Prořídlý domácí kotel čítal jen asi 150 hlav.
V sektoru hostí osm teplických.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Pod kotlem celý zápas visel nápis, který připomínal, kdo stále vládne pod Ještědem - "Vítěz derby Slovan Liberec!"Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Klasická pohárová nuda, která se zlomila s druhou brankou hostí, kdy supportu výrazně prospěly trochu ironické songy týkající se ligové stíhačky, hecování se v tomto případě ujal především sektor CH, který byl také jediným místem stadionu, který (podle očekávání a částečně i sám sobě) odpovídal při odpovídacím pokřiku. Samotný závěr utkání, i příchod hráčů k sektoru se kompletně nesl v rytmu "Je to jedno...". Takže nakonec aspoň trochu méně nudy :-) Během zápasu vlálo několik vlajek na tyčích, někdy více, jindy méně. Z vlajek visely: Supras Unisono, Forza Slovan, Supras Core, Turnov supporters, Slovan Fans Rumburk a také nápis Forza Slovan, kterým jsme připomněli sobotní pochod Jabloncem.
Hosté:
Překvapení bylo, že vůbec nějací hosté dorazili. Podle očekávání ale nebyli ve svém počtu slyšet.

Komentář:
Kde máme fanoušky, šálalalala? :-)
Více se dočtete v Unisonu č. 12.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Tessie, bse@bse.cz
Sthnut z Supras Core