Slovan - Olomouc 0:4

7. 11. 2009
14. kolo
U Nisy

Fotbal:
4 góly v naší síti hovoří za vše... Podle všeho nejvyšší domácí porážka Slovanu v ligové historii...

Sestavy:
Slovan:
Hauzr - Gebre Selassie, Holeňák, Kelić, Janů - Kerić, Bosančić (46. Papoušek), Vácha, Dočkal (63. Frejlach) - Blažek, Krbeček (57. Nezmar)

Olomouc:
Lovásik - Janotka, Škerle, Dreksa, Vepřek - Rossi, Kaščák, Hořava (90. Machalický) - Hubník (72. Petr), Ordoš (79. Štěpán), Šultes

Diváci:
Na stadionu oficiálně 2617 diváků.
V domácím kotli něco okolo 200 lidí.
Hostů dorazilo kolem 40.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Na začátku roztažen transparent: "Tomáši Janů, když máme tebe, co ještě můžem chtít!" Reagoval na 250. odehraný zápas Tomáše Janů v barvách Slovanu, který Tomáš odehrál proti Bohemce. Jedná se o parafrázi na pasáž písničky, která byla našemu veteránovi po dohodě s tiskovým mluvčím zahrána při předávání z reproduktorů a pobavila tak celý stadion. Následující text hovoří za vše :-) "Už mi lásko není třicet let, už mi není ani třicet pět, a že to moc krásná léta jsou, říkal jsem si ať mi zůstanou. To se kvůli tobě točil svět, tebe učil jsem se nazpaměť, myslel jsem že spoustu času mám, a že už vůbec nikam nespěchám!"
V druhé půli bylo roztaženo tentokrát jen pár desítek vlajek..
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Do druhé branky průměrný support, poté fandila jen hrstka nahoře a hrstka dole. Po čtvrtém obdrženém gólu se support nečekaně zvedl a vydržel na této úrovni těměř do konce, bylo strženo i několik triček. Z vlajek visely: Forza Slovan, Supras Unisono, Supras Core, Slovan Fans Rumburk a představena byla nová zástava proti modernímu fotbalu: "No al calcio moderno"
Hosté:
Podle informací z hlavní tribuny hosté relativně aktivně fandili a věnovali se urážkám D.B.S. apod., což ale až v našem kotli slyšet nebylo. Z vlajek visela jen malá vlaječka s nápisem Loštice.

Komentář:
Lidé co si přijdou do kotle jen sednout, tam podle mě opravdu nepatří. Od toho jsou jiné tribuny.

Ke konci zápasu reagovali různí lidé na nastalou situaci různě - například pokřiky "my chceme Slovan" nebo sarkastickým "dejte jim bůra". Při děkovačce, na kterou přesto dorazila většina hráčů, ale většina lidí hráčům nenadávala a raději se věnovala fandění svému klubu.

V zápasovém letáku bylo zveřejněno prohlášení S. Core k jedné nadcházející akci.

Více se dočtete v Unisonu č.15.

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.lukýs, lam@seznam.cz
Sthnut z Supras Core