Sbírka pro dětský domov

Při pátečním "derby v aréně" se hrálo i o příspěvek pro jablonecký nebo liberecký dětský domov. Vzhledem k tomu, že na penalty vyhráli jablonečtí fotbalisté, putoval dar 10 000 Kč do Jablonce. Někteří z nás se rozhodli uspořádat sbírku a pokusit se alespoň trochu pomoct i dětem z Liberce. Zatím je vybráno 9300 Kč.

Z článku k páteční akci na webu Slovanu: "Spolu s jabloneckými hráči se mohly radovat i děti z jabloneckého dětského domova. Na jejich konto putovalo 10 000 Kč. Pro liberecké děti bylo útěchou deset fotbalových míčů." Ať už si o celé akci a výši příspěvku myslíte cokoliv, teď máte možnost vynahradit libereckým dětem to, o co prohrou v "derby" přišly. Pojďme jim přispět i my sami. Doporučený minimální příspěvek je v ceně vstupenky, tedy 80 Kč. Maximální výše je samozřejmě neomezená.

Tato sbírka vznikla na základě nápadu několika jednotlivců z našeho kotle, je pořádána napříč skupinami (nejedná se o žádnou "oficiální" akci celého kotle, ani jednotlivých skupin) a je naprosto dobrovolná. Ať už chcete přispět z jakéhokoliv důvodu, budeme rádi, když vás tato akce osloví. Přispívat můžete v hotovosti a po předchozí domluvě i převodem na účet. Detaily můžete domlouvat přes mail supras@seznam.cz. Všichni dárci samozřejmě budou mít přehled o celkové vybrané částce i o tom, že jimi věnované prostředky byly využity pouze na daný účel, a to libereckému Dětskému centru Sluníčko, které mělo příspěvek z "derby v aréně" obdržet.

P.S.: V pondělí 21. prosince bylo ředitelce Sluníčka předáno 10 000 Kč, které budou po domluvě využity na Vánoční dárky a nákup rehabilitačních pomůcek pro děti. Všem dárcům moc děkujeme!

UNISONO, supras.unisono@seznam.cz
Sthnut z Supras Core