Bohemians - Slovan  2:4 (2014/15)

24. 10. 2014
12. kolo
ĎolíčekFotbal:
Nestává se často, aby Slovan jel na Bohemku v pozici outsidera (minimálně podle tabulky). Letos tomu tak bylo. Góly začaly padat až na konci poločasu, kdy se trefil Pavelka, ale domácí ještě do poločasu vyrovnali. Chvíli po přestávce navíc domácí proměnili penaltu a vypadalo to s námi bledě. Naštestí srovnal Šural a vítězství zařídil a pojistil Delarge. Na dva góly nahrál bojovník Luckassen.

Sestavy:
Bohemians:
Švenger - Pauschek, Šmíd, Brabec, Šírl (46. Moravec) - Bartek, Jindřišek, Rada, Mosquera - Bratanovič - Mikuš (67. Lietava)
Slovan:
Kolář - Mudra, Pokorný, Pimpara (46. Karišik), Fleišman - Delarge, Obročník (85. Soungole), Pavelka (54. Luckassen), Ďubek, Frýdek - Šural

Diváci:
4502 diváků.
Domácí měli jako obvykle několikasethlavý kotel.
Hostí dorazila snad ani ne stovka.

Ultra aktivity:
Choreo:
Domácí:
Domácí odprezentovali plachtu s nápisem "Nájemní smlouva vyprší za:" s počtem dnů, hodin, minut a vteřin. Vteřiny a minuty měly asi být pohyblivé, ukazatel vteřin se ale bohužel zasekl. Na konci pak přidali větší množství pyra.
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Celkem velký počet lidí byl místy velmi hlasitý, zajímavě zněla například odpovídačka s tribunami "Ďolíček - nedáme".

Hosté:
Menší část aktivně fandících se snažila podporovat celý zápas, zbytek lidí poblíž rohového praporku moc ne, i proto, že se obě části moc neslyšely. V televizi byl náš kotel prý přesto celkem slyšet.

Komentář:
Na organizování fandění není sektor na Bohemce ideální, pokud si to navíc sami ztížíme tím, že se roztáhneme v takovém počtu skoro po celé jeho délce, je to prakticky nemožné. Proto se i lidé, co by třeba aspoň občas zafandili, nemohou zapojit, protože netuší, co ostatní fandí. A to je fakt škoda.
Alespoň se podařil výsledek, který dával naději na celkové zlepšení i dobrý výsledek derby.

Mnohem více se možná dočtete v mega-zinu Unisono č. 31.

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

FiFi, x@vdfzrjc.cz
Sthnut z Supras Core