Slovan - Boleslav 4:2 (2015/16)

Slovan - Boleslav 4:2 26. 7. 2015
1. kolo
U NisyFotbal:
V zápase s Boleslaví padá vždy hodně branek a ani tento zápas nebyl jiný. Začátek byl spíše opatrný, ale tempo hry se zvyšovalo. První branku sice dal soupeř, ale hned po pár minutách jsme dokázali díky penaltě výsledek vyrovnat. Ve druhém poločase padlo gólů více a navrch měl Slovan. Zápas skončil 4:2 pro nás a to ještě nebyla kvůli ofsajdu uznána branka navrátilci Rabušicovi.

Sestavy:
Slovan:
Koubek - Coufal, Švejdík, Hovorka, Bartošák (83. Sackey) - Pavelka, Folprecht - Delarge, Šural, Kerbr (78. Fleišman) - Bakoš (73. Rabušic).

Boleslav:
Veselovský - J. Kysela, Kúdela, Křapka, Bořil - Malpon (75. Chramosta), Rada - Zahustel (75. Baroš), Magera, Čermák - Klobása (57. Skalák).

Diváci:
Oficiálně hlášeno 5309 diváků.
V domácím sektoru se nás na první letošní kolo sešlo cca 220. Vlajky stále stejné jako v předešlé sezóně.
Do sektoru hostů dorazila asi padesátka Boleslaváků. Vlajky FK MB Forever, Fan klub MB a Bolka supporters, která v prvním poločase visela na plotě sousedícím se západní tribunou a o přestávce se jí pokusil někdo (asi z CHTX?) zmocnit. To se však nepodařilo a Boleslaváci si ji na druhý poločas pověsili na bezpečnější místo.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Tifoteam se momentálně naplno věnuje velkému choreu, které se připravuje na evropský pohárový duel. Na tento zápas, tak nezbyl čas něco spáchat. Na začátku druhého poločasu již tradiční DBS papírky.

Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Support tentokrát na celkem vysoké úrovni. I když i slabší chvilky se během zápasu objevily. Jinak celkem vyhecované, jak to již při duelu s Boleslaví bývá. Především ke konci zápasu se zapojovaly i tribuny.

Hosté:
V našem kotli, na východní tribuně, ani na hlavní tribuně slyšet nebyli, i když část z nich se určitě fandit pokoušela. Byli tam ale i ti, co celý zápas v sektoru seděli.

Komentář:
ČT si letos dala většinu fotbalových přenosů na čas 20.15 (pá, so, ne). Domácí zápasy a ještě teď v létě jsou v tento čas ještě v pohodě, ale když takto budeme hrát venku nebo v zimních měsících i doma, tak asi většina lidí nadšená nebude.
Lidi byli natěšení na navrátilce "Ramba", dočkali se ho v 73. minutě a dokonce vstřelil i branku a oslavu si pěkně užíval pod kotlem, ta však pro ofsajd nebyla uznána.

Více se možná dočtete někdy v dalším magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

misag, mg@seznam.cz
Sthnut z Supras Core