Kiryat Shmona - Slovan 0:3 (EL 2015/16)

6. 8. 2015
3. předkolo
NetanyaFotbal:
Po inkasovaném gólu v závěru domácího zápasu musel Slovan v odvetě hrát aktivně. Soupeř, který byl teprve v přípravě, nestačil v těžkých klimatických podmínkách na nástup Slovanu a ve 33. a 44. minutě se trefili Pavelka a Šural. Po přestávce přidal pojišťovací branku Bakoš a o postupujícím bylo rozhodnuto.

Sestavy:
Kiryat Shmona:
Halmov - Elkayam, Gutierrez, Kassio, Borcal - Ostvind (54. Mizrachi), Broun (Shamir), Rochet (78. Shukrani) - Bruno, Chukwuma, Abed.

Slovan:
Koubek - Coufal, Hovorka, Pokorný, Bartošák - Pavelka, Folprecht - Delarge (75. Sackey), Shala (82. Kerbr), Šural - Bakoš (80. Rabušic).

Diváci:
Oficiálně hlášeno nebylo, dle hrubého odhadu max. 1000 lidí.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Bez optické prezentace.

Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Uprostřed tribuny si vytvořili domácí (kteří to mají ovšem ze svého města asi 150 km) kotel o dvaceti až třiceti lidech a fandili aktivně s bubny, dokud nebyl výsledek zápasu jednoznačný.

Hosté:
Z kotle se na zápas dostavilo pouze 5 kotelníků, kteří fandili občas, zato úderně. Na hlavní tribuně ve sky boxech bylo ze Slovanu jen několik funkcionářů, rodinných příslušníků hráčů a bývalý gólman Slovanu Kovář.

Komentář:
Destinace jednoznačně zajímavá, s Evropou nemající nic moc společného. Den před námi vyřadilo Maccabi Plzeň a to ve městě budilo daleko větší vzrušení, než náš zápas, což se projevilo na návštěvě i atmosféře. Los v pátek po zápase nám ovšem přisoudil soupeře, který bude mít dost možná opačné problémy...

Více se možná dočtete v magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

FiFi, x@vdfzrjc.cz
Sthnut z Supras Core