Choreografie - jaro 2016

I na jaře se slovaňácký Tifoteam činil, a i když to nebyly tak velké akce jako na podzim, stejně stojí za to si připomenout TOP 5 jarních choreí. Novou sektorovku, transparenty a menší akce jsme do tohoto výběru nezařazovali.

Při domácím pohárovém zápase proti Spartě bylo vytaženo choreo s motivem:
Original Quality 1958Když k Nise přijelo Slovácko, byla v kotli odprezentována akce k oslavě jubileiního 300. vítězství našeho klubu v první lize. Hlavním motivem byl vystupující nápis: "300 VÝHER" spolu s transparenty: "NÁŠ PŘÍBĚH NEKONČÍ, MY HRAJEM DÁL!" Celá akce byla ve zbytku rohového sektoru doplněná o modré pásy.Při Jihlavě byla v domácím rohovém sektoru vytažena plachta s obálkou čerstvého vydání našeho fanouškovského magazínu doplněná o čísla a data vydání předchozích dvaatřiceti Unison. To vše doplněné o nápis na plotě: NEJLEPŠÍ ZIN NEJHORŠÍCH FANS!Při děkovačce po posledním jarním domácím duelu (Zlín) se v klínu "rozsvítil" nápis SUPRAS s logem našeho kotle a nápisem:
Po deseti letech opouštíme rodný klín!Intro do letošního "finále sezóny" v Boleslavi obstaraly modro-bílo-černé pruhy za nápisem "Pro příští sezonu může Slovan počítat aspoň s námi!" narážejícím na (jako obvykle) nejistou situaci v personálním složení hráčského kádru pro příští sezonu.Jak se později ukázalo, tak si trenér Trpišovský řekl, že když Slovan může počítat s námi, tak může počítat i s ním... :-) Na konci července tak společně odstartujeme do nové ligové a pohárové sezóny, navíc v novém kotli na Východní tribuně.

S.CORE, supras@seznam.cz
Sthnut z Supras Core