Slovan - Hradec 2:0 (2016/17)

23. 10. 2016
11. kolo
U NisyFotbal:
Slovan sice měl převahu, ale dlouho to neústilo v žádný rozdíl ve skóre, když už začínali být pomalu všichni Slovaňáci na stadionu nervózní, trefil se v 70. minutě Bartl a o deset minut později sám výhru pojistil. A tak jsme konečně v lize sebrali tři body. No, chtělo by to v následujících kolech potvrdit..

Sestavy:
Slovan:
Dúbravka - Coufal, Hovorka, Latka, Bartošák (68. Sýkora) - Bartl (87. Karafiát), Breite, Folprecht, Vůch - Markovič, Komličenko (46. Ševčík)

Hradec:
Ottmar - Holeš, Polom, Plašil, Mudra (79. Trubač) - Janoušek, Schwarz - Krátký (79. Pázler), Vlkanova, Malinský - Černý (84. Chleboun)

Diváci:
Dle hlasatele 3652 lidí, ve skutečnosti to asi bylo o dost horší..
V našem sektoru s tradičním uspořádáním vlajek pouze cca 150 lidí.
Hostů také nedorazilo mnoho - cca 45. Vlajky Young ultras, Urban unit boys, Ultras Valdice.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Bez optické prezentace.

Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Náročné "anglické", respektive pohárové týdny těžko zvládají nejen naši fotbalisti, ale i rozeřvávač s bubeníkem, a tak jsme tentokrát i my "šetřili" základní sestavu a nasadili náhradníky, kteří dělali, co mohli... :-) Support byl ale ovlivněn především nízkým počtem a takovou tou divnou otupělou náladou a absencí nadšení, která obvykle provází ligové zápasy, které mají tu smůlu, že se hrají krátce po zápase pohárovém. Takže celkově slabota. O tribunách ani nemluvě.

Hosté:
Hosté fandili sporadicky.

Komentář:
Jarmil před zápasem hecoval akci "nový chorál na tribuně", která měla proběhnout ve 13. minutě, ačkoliv vůči tomu část z nás byla skeptická, nechal mu kotel prostor a čekal, co se bude na severu dít. Někteří byli dokonce ochotní se přidat. No - akce vyzněla do prázdna, jak se čekalo, a Jarmil na tribuně fandil skoro sám. Nevybral si na to holt nejlepší příležitost.
Posunutí termínu výkopu už na 14. hodinu kvůli kolizi s hokejem někomu vadilo a někdo naopak přivítal. Podle mě rozhodně ale lepší hrát v neděli ve dvě než v osm :-)

Více najdete v magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Tessie, bse@bse.cz
Sthnut z Supras Core