Slovan - Karviná 2:0 (2016/17)

1. 4. 2017
22. kolo
U NisyFotbal:
Slovan se díky brance Bartla a parádní trefě Potočného z dálky odpoutal ode dna a získal trochu klidu v boji o záchranu. Slovan v probíhající ligové sezoně ještě víc než 2:0 nevyhrál, což mluví samo za sebe. Čisté konto udržel náhradní gólman Hladký.

Sestavy:
Slovan:
Hladký - Mikula, Karafiát, Kúdela, Kerbr - Breite, Souček - Bartl (80. Ševčík), Potočný, Voltr (64. Ekpai) - Baroš (88. Obročník)

Karviná:
Laštůvka - Moravec, Hošek, Košťál, Eismann - Janečka (77. Jurčo), Šisler - Budínský, Panák (62. T. Weber), Kalabiška (86. Puchel) - Wágner

Diváci:
Na stadionu údajně 3590 lidí, pravda je, že především střední sektory Severní tribuny působily celkem zaplněně.
V našem sektoru 160 fanoušků a obvyklé domácí zástavy.
Hostů dorazilo kolem 15.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Bez optické prezentace.

Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Nefandilo se nijak špatně, ale ani nijak zvlášť úžasně, občas nesynchro, klasika. Do sektoru zejména v první půli urputně svítilo slunko, a tak mnozí spíš přemýšleli, kam se schovat, než jak hlasitěji fandit. Naštěstí horké hlavy občas ochlazovaly desítky vlajících vlajek. Bubnu se v druhé půli ujal jeden z juniorů a šlo mu to nad očekávání dobře.Hosté:
Hosté se i ve svém počtu občas snažili zafandit.

Komentář:
Děkovačka standardně nejnahecovanější co do aktivity a hlasitosti lidí v sektoru, ale budiž jim odpuštěno, letos si těch výher moc neužili... :-)

Více najdete v magazínu Unisono.
Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Tessie, bse@bse.cz
Sthnut z Supras Core