Teplice - Slovan 3:1 (2016/17)

8. 4. 2017
23. kolo
Na StínadlechFotbal:
V tomhle zápase jsme vyhráli nejen na fauly (24:18) a červené karty (1:0), ale překvapivě i na střely (11:7), včetně těch na branku (5:4), ale fotbal se bohužel pořád ještě hraje na góly a na ty to dopadlo 3:1 pro Teplice.

Sestavy:
Teplice:
Grigar - Vondrášek, Ljevakovič, Šušnjar, Krob - Soungole, Kučera - Nivaldo (67. Vošahlík), Hora, Fillo - Červenka (78. Vaněček)
Slovan:
Dúbravka - Mikula, Karafiát, Kúdela (40. Ševčík), Kerbr - Obročník, Souček - Vůch, Bosančič, Bartl (46. Ekpai) - Da Silva (73. Potočný)

Diváci:
Ohlášeno 4133 diváků.
V domácím kotli nebylo o moc víc než 15 lidí, více jich bylo i v sektoru teplického Fanklubu.
Do Teplic dorazilo něco přes 70 Slovaňáků.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Na konci zápasu se na tribuně naproti nám objevil jeden oheň, těžko říct od koho a proč...
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Aktivnější než Sektor 15, kde se fandilo jen čas od času (slyšet to až k nám ani být nemohlo) byl Fanklub na tribuně vedle nás, který fandil celkem vytrvale.
Hosté:
Obvyklé rozdělení na aktivnější spodek a pasivnější vršek, stejně jako při domácích zápasech, platilo i při tomhle výjezdu. Aspoň občas se ale zapojovaly obě části.

Komentář:
O přestávce se kdosi pokusil ze hřiště strhnout vlajku Sektoru 15, což se mu podařilo, běžel s ní pak po hřišti, než ho chytli pořadatelové. Když už byl zpacifikován pořadateli, přiběhl k němu ještě někdo z domácích a dal mu pár ran navíc. Vlajka se nakonec vrátila do sektoru 15 a, pro někoho překvapivě, byla bez rozpaků opět pověšena.
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Supra, supras@seznam.cz
Sthnut z Supras Core