Slovan - Boleslav (2016/17)

27. 5. 2017
30. kolo
U NisyFotbal:
Zápasy s Boleslaví často končí rozdílem třídy. Zatímco v 1 .kole jsme si odtamtud odvezli třígólovou porážku, v posledním kole jsme je doma smetli 4:0. Bylo znát, že našim hráčům už relativně o nic nešlo a mohli si jít v klidu zahrát, kdežto Boleslavští, vedení kapitánem Fleišmanem, byli "svázaní" bojem o poháry. Baroš zakončil své angažmá U Nisy dvěma góly (škoda že se nerozstřílel dřív...), a to ho ještě tentokrát nepustil k penaltě Kerbr (třeba by mu to na třetí pokus vyšlo). Jednou se trefil i Ro-Potočný, olé!

Sestavy:
Slovan:
Dúbravka - Mikula, Kúdela, Karafiát (46. Kouřil), Kerbr - Ševčík (76. Graiciar), Souček, Breite, Voltr - Potočný - Baroš (86. Šulc)
Boleslav:
Vejmola - Pauschek, Stronati, Da Silva, Fleišman - Přikryl, Takács, Levin, Mareš (34. Nečas) - Železník (72. Klobása), Chramosta (61. Mebrahtu)

Diváci:
Dorazilo prý 4280 diváků.
V domácím kotli standardní vlajky asi 150 lidí.
Hostů dorazilo asi 60.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Na začátku zápasu transparent na rozlučku se starším členem našeho kotle, který v ten den zemřel.Po poločase ještě papírkiáda s nápisem pro jednoho "dělníka fotbalu", který ve Slovanu odmakal spoustu let. A právě úklid papírků a zbytků chorea byl jedním z jeho pracovních úkolů.Hosté:
Modré a bílé vlaječky při zápase a na konci plachta s nápisy pro odcházejícího Jakuba Diviše.

Support:
Domácí:
Sluníčko svítící do očí a hrozné vedro tentokrát paralizovalo spodní polovinu kotle, a tak mohla víc vyniknout vyšší snaha horní poloviny.
Hosté:
Pozitivně překvapili a velkou část zápasu předváděli solidní support v kompaktním bloku.

Komentář:
Při děkovačce se v kotli ještě nápis od FRB07 (aneb Fanklub Ráďi Bejbla), že ani nebyl k přečtení, odpovídá recesistickému charakteru onoho uskupení.
Tak tuhle sezónu máme konečně za sebou a další, tentokrát nepohárovou, před sebou. Budiž nám liga lehká!

Více snad v jednom z příštích vydání magazínu Unisono...
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Supra, supras@seznam.cz
Sthnut z Supras Core