Brno - Slovan 1:2 (2017/18)

16. 9. 2017
7. kolo
Královo Pole - SrbskáFotbal:
Domácí potvrdili, že nejsou ve formě, první gól si dali sami hned na začátku a naši byli až do přestávky lepší. V 2. poločase nás už ale dokázali zatlačit a vyrovnat, jenže přišla rychlá reakce v podobě Potočného dělovky, na kterou už domácí nenašli fotbalovou odpověď. Vezeme tak z třetího venkovního zápasu po sobě třetí výhru. Dlouho nevídaná věc!

Sestavy:
Brno:
Melichárek - Vraštil, Pavlík, Kijanskas, T. Jablonský (77. Přichystal) - Polák, Sedlák - Juhar (46. Fortes), T. Pilík, Lutonský - Koné (46. Michal Škoda)
Slovan:
Hladký - Mikula, Kúdela, Karafiát, Potočný (90+2. Kulhánek) - Coufal, Folprecht, Breite, Voltr (59. Kerbr), Ševčík - Pulkrab (80. Hybš)

Diváci:
Hlášeno bylo 3018 diváků.
V domácím kotli jen několik desítek fanoušků.
V sektoru hostů 23 + 9 ks. Vlajky: Supras Core, RPL a R.I.P. Mário.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Bez optické prezentace.
Hosté:
Bez optické prezentace, jen po zápase dvě černé dýmovnice (Chtx).

Support:
Domácí:
I v malém počtu se celkem vytrvale snažili fandit a díky nové pozici kotle k nám i byli slyšet - některé melodie až moc známé odjinud. Po gólu se víc přidával i zbytek tribun.
Hosté:
Support jsme se snažili jakž takž udržovat, zapojení celého sektoru ale jen málokdy. Chtx fandili někdy společně, jindy po svém.

Komentář:
Klidně můžeme zopakovat komentář z minulého výjezdu do Karviné:
Už snad ani nepřekvapil nízký zájem lidí z kotle o tenhle trochu delší výjezd, i když byl v normální termín. Starší generace přestává jezdit a mladší ani pořádně nezačala, na autobusy už se zmůžeme jen do bližších destinací.

Více možná někdy v magazínu Unisono, ale spíš už asi ne...
Fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Supra, supras@seznam.cz
Sthnut z Supras Core