Slovan - Dukla 3:0 (2017/18)

14. 10. 2017
10. kolo
U NisyFotbal:
O první dvě branky se postarala hlavně dvojice Kerbr & Graiciar. První z nich proměnil v 24. minutě penaltu po faulu na druhého. Hned po přestávce pak nalomili odpor dukelských hrdinů, když naše osmička hlavičkovala po centru sedmatřicítky. Vydařený výkon pak Milan Kerbr potvrdil gólovou hlavičkou po centru Potočného. Konečně zase jednou jednoznačná domácí výhra! Kolář, který se vrátil do branky, navíc udržel čisté konto.

Sestavy:
Slovan:
Kolář - Coufal, Kúdela, Kerbr - Kulhánek, Breite - Ševčík, Bosančič (79. Vácha), Hybš (83. Voltr) - Potočný, Graiciar (76. Pulkrab)

Dukla:
Rada - Kušnír, Ostojič, Jiránek, Podaný - Miloševič, Holík (56. Koreš), Tetour - Schranz (82. Brandner), Holenda, Preisler (61. Duranovič)

Diváci:
I přes sobotní termín se celková návštěva nevyšplhala ani přes čtyři tisícovky (oficiálně 3929).
V našem sektoru zhruba 140 lidí. Z tradičních vlajek chyběla jen RPL.
Hostů dorazilo asi 20 s několika vlajkami od Českého Brodu až po Portsmouth.

Ultra aktivity:
Optická prezentace:
Domácí:
Až na pár mávaček při nástupu bez optické prezentace.
Hosté:
Bez optické prezentace.

Support:
Domácí:
Určitě lepší než při minulém domácím zápase proti Slovácku.

Hosté:
Těžko říct.

Komentář:
Druhý domácí zápas po sobě bez chorea a přitom tolik témat, k nimž by stálo za to se vyjádřit. Nedobrá vizitka pro náš Tifoteam...
Pamětníci možná zaznamenali, že v dresu hostů nastoupili tři naši bývalí fotbalisté, z nichž u nás ale každý hrál v jiném období - Jiránek (předpohárová éra, kouč Škorpil), Holenda (druhý titul, kouč Lavička), Kušnír (po třetím titulu, kouč Šilhavý).

Všechny fotky ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

Supra, supras@seznam.cz
Sthnut z Supras Core